Şimdi Ara

Monkey King hakkında yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullandığım itemler aşağıdaki resim gibidir ancak sıralamayı pek ayarlayamadım.Sizce öncelik sırasına göre hangisini kullanmalıyım lütfen yardımcı olun.Monkey King hakkında yardıma ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 23 Şubat 2018; 19:0:56 >

• Çantadaki itemleri mi soruyorsunuz? Hangi itemleri soruyorsunuz anlamadım tam. Çantadaki itemlerin orada durma sırasının önemi yok. Oyun sonrası itemleri de karşıdaki herolara ve oyun gidişatına göre yaparsanız daha mantıklı olur. Yani ezbere item gitmek çok iyi fikir değil Dota2'de.

Bu arada picklere baktım da büyük ihtimalle yenildiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Çantadaki itemleri mi soruyorsunuz? Hangi itemleri soruyorsunuz anlamadım tam. Çantadaki itemlerin orada durma sırasının önemi yok. Oyun sonrası itemleri de karşıdaki herolara ve oyun gidişatına göre yaparsanız daha mantıklı olur. Yani ezbere item gitmek çok iyi fikir değil Dota2'de.

Bu arada picklere baktım da büyük ihtimalle yenildiniz.

botlarla oynuyordum hocam alıştırma için :D hangi itemi sırasıyla almalıyım onu soruyorum.
  • Echo sabre ve Basher . Daha sonra Basher ı yükseltin. Daha sonrası dediğim gibi biraz da karşıya göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Echo sabre ve Basher . Daha sonra Basher ı yükseltin. Daha sonrası dediğim gibi biraz da karşıya göre.

tamam hocam çok teşekkür ederim.Dediğiniz şeyi uygulayacağım. bide şu konuya bi cevap yazabilir misiniz.Belki benim gibi de bilmeyen vardır onlara da yardımcı olalım

https://forum.donanimhaber.com/arkadaslar-bi-sorunum-var-lutfen-yardimci-olun--131530865#131530865
  • Tamamdır onu da cevapladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tamamdır onu da cevapladım.

çok teşekkür ederim hocam
  • roam oynamanı pek tavsiye etmiyorum, hero carry olarak daha güçlü. carry build istersen önerim bf, sy, skadi, butterfly, bkb vs. çok iyi gidiyor. skadi ile butterflyı kasması biraz sıkıntı ama bf ile iyi farmlarsın zaten.
  • basher monkey king de pek etkili değil onun yerine fury echo butterfly tarzı itemler çıkabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzenleme
    Yanlış konuya yorum yapmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza53 -- 10 Mart 2018; 17:7:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.