Şimdi Ara

Monitormu ekran kartimi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus 21.5 inc vga girisli monitorum var 27 inc.monnitormu alayim asus strix 1050 ti mi alayim pek oyun meraklisi degilim arada cs go atiyorum suan r7 apu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum VGA teknolojisi çok eskidi, dönüştürücü ile kullanmak da maalesef fazlaca veri kaybına yol açıyor.

Ben senin yerinde olsam öncelikle monitörümü yenilerdim

Ayrıca ekran kartı olarak ben de senin gibi 1050Ti düşünüyordum, son anda 1060 aldım. Çok memnunum, verdiğim paraya değdi. Henüz piyasaya çıkmamış aktarma teknolojisinin girişleri var. Tahminime göre 5 yıl daha güncelliğini koruyacak bir kart. Ama tabii ki 1050Ti ile de gayet iyi oyun performansı alırsın.

Ben 1500 saatimi harcadım CS: GO'da. Faydasını görmedim. Bıraktım. Umarım sen de bırakırsın.

• Bazarov0 B kullanıcısına yanıt
    Hocam Cs goyu işten filan gelince yarım saat bir saat filan anca oynuyorum 2 haftada bir bazen oyunun olduğunu bile unutuyorum eski knıghtcı olduğum için şimdiki oyunlar filan zevk vermiyor genelde Sörf yapmak için veyada film dizi youtube üzerine kullanıyorum ama pc de oyunlar yüklü bf 4 ten tutun cs go suna tır oyununa kadar varda açası gelmiyor insanın Daha güclü olsun diye ben ekran kartı olarak kullanayım tercihimi ondan sonrada monitörü yenilerim diye düşünüyorum.
  • söylediğinize göre daha çok film nette gezinmek çok nadirde oyun için kullanıyorsunuz pc yi bana kalırsa monitör alın yalnız dikkat edin 1920x1080 full hd monitör alıcaksanız 24'' üzerine çıkmayın 27'' de 1080p yetersiz kalıyor. bu sebeble ya 24'' full hd ıps alın yada 27'' 2k bir monitör alın.
  • Sadece cs oynuyorsanız monitör almak daha mantıklı olur. Cs yi zaten o kart rahatlıkla oynatıyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.