Şimdi Ara

MONITORLERLE ILE ILGILI SORUSU OLAN ? (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
18
Favori
33.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim :)
  • tiwaly kullanıcısına yanıt
    Linkteki monitörü daha önce görüp elektronik magzalarda deneyimledim tn panel haricinde güzel monitör oyun için alınacaksa alınabilecek bir monitör ama bilgisayarınızın da çok iyi olması gerekir özellikle yüksek işlemci ve gpu 4k yı oyunlarda açabilecek güçte olacak örnek vermek gerekirse gtx 1070 önerilebilen ise gtx 1080 ve titan veya sli destekli ekran kartı takmanı gerekir tabi anakartınızda cift pci expres slotu varsa notebook içinse aynı özellikte olması gerekir.Profesyonel tasarımcı iseniz ıps panellere 2k ekranlı monitörlere yönelin yurtdışından da getirebilirsiniz.
  • A.s fiyat aralığı ve Bilgisayar sistemin nasıl ? göz ucuyla inceledim monitörü orta düzeyde bir monitör ne iyi nede kötü monitörde aye care ,flicker, free blue filter gibi göz yormayan özellikli monitör tercih etmelisin.
  • asi3636 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.İyi forumlar dilerim.
  • Fiyat araligim 350-450, ve ikinci el bakiyorum, en azindan hdmi olsun istiyorum, kullandigim sistem gtx 960 rog 2 gb, i5 4460, h81m-c, kingston 8 gb tek modul ram

Soyledigim monitor isimi gorur mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8BD91CF40 -- 9 Aralık 2016; 22:59:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baggioo B kullanıcısına yanıt
    Dell'in S2716DG kesinlikle almalısın o fiyata o özellikte Türkiye şartlarında monitör yok tek eksiği tn panel olması zaten oyun amaçlı ise genellikle fazlasıyla işinizi görecektir pg 278q eski monitör sayılır ve hdmi girişi yok dell de var konsol ve tv olarak ta kullanabilirsiniz.
  • O monitörü boşverin size önereceğim monitörlerden birini alın biraz daha nakit akatarak bu üç modelden birini alabilirsiniz fiyat araştırması yaparak alın derim sizin siteme en iyi bunlar gider fazla abartmanın mantığı yok

http://www.hepsiburada.com/asus-vp228te-21-5-1ms-analog-dvi-d-full-hd-led-monitor-p-BD804702

http://www.hepsiburada.com/asus-vp228t-21-5-1ms-analog-dvi-d-full-hd-led-monitor-p-BD805571

http://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2263smhl-21-5-2ms-analog-hdmi-mhl-full-hd-ips-led-monitor-p-BD804438

• Selamlar arkadaşlar yeni Acer Predator aldım 2. ekran olarak DP ile bağlı ekran kartım GTX 1070 Geming x ayrıca 2 K lık bir HDMİ kablosu ile bağlı Acer bir akranım daha var ancak ne yaptımsa DP den görüntü alamadım varmı yardımcı olabilecek
  • LG 29UM68-P 29" 5ms bu mönitör hakkında görüşleriniz nedir fiyatı biraz ucuz gb geldi malum ucuz et su kara olayı aydınlatırsanız sevinirim
    bir de bunun 29EA93V modeli var bunlar hakkında bilgi verirseniz ben happy :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolibandı -- 10 Aralık 2016; 18:44:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Dell'in S2716DG kesinlikle almalısın o fiyata o özellikte Türkiye şartlarında monitör yok tek eksiği tn panel olması zaten oyun amaçlı ise genellikle fazlasıyla işinizi görecektir pg 278q eski monitör sayılır ve hdmi girişi yok dell de var konsol ve tv olarak ta kullanabilirsiniz.

Yalnız yanıldığın çok önemli bir nokta var. Asus pg 278q, Dell S2716DG den daha iyi bir monitör,tabloya bakarsanda görürsün,

pg278q da input lag çok düşük, hatta en düşük monitör. Dell ise yüksek,zaten o yüzden asus daha pahalı.

MONITORLERLE ILE ILGILI SORUSU OLAN ?

• darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    İlla performans renk açısından derseniz yanılırsınız ornek hdmı olmaması pg278q da bana göre büyük eksi zira konsol tv olarak kullanamiyorsunuz.aytiyeten dll daha sorunsuz bir monitör ki dell daha sonra çıktı asustan bana göre daha iyi sizin düşünceniz farklı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

İlla performans renk açısından derseniz yanılırsınız ornek hdmı olmaması pg278q da bana göre büyük eksi zira konsol tv olarak kullanamiyorsunuz.aytiyeten dll daha sorunsuz bir monitör ki dell daha sonra çıktı asustan bana göre daha iyi sizin düşünceniz farklı olabilir.

Performans açısından asus önde zaten,input lag önemli onda da asus baya önde,renk bakımından da asus rog pg 278q 8 bit gerçek renk paneli kullanıyor zaten 10 bit kullanan monitör yok.Dell S2716DG bu da gerçek 8 bit panel kullanıyor yani renk

konusunda pg 278 den üstün değil,tek üstün olduğu nokta hdml çıkışı olması,konsol kullanmayan biri için önemli değil,ama kullanan için önemli.Ayrıca Dell S2716DG daha sonra çımasının önemi yok,tek + sı hdml olması ama,pg 278q özellik bakımından

üstün özellikle input lag bakımından 4 kat üstün, ki fps oynayanlar için çok önemli detay,ve de gsync de free sync input lag yapar biraz, bunu en aza indirin tek monitör asus pg 278q ve 279q hissetmen imkansız.

Sorun derken yeni üretim asus pg 278q larda sorunları düzelttiler son 1 yılda üretilenler,asusun yaptığı hata ilk gsync monitör olduğu için taleplere yetişemedi o yüzden aceleden etti ve sorunlar baş gösterdi,yeni serilerde sorun yok.Zaten ben ne alınırsa alınsın netten almaya karşıyım mağazada ölü piksel ve diğer testleri yapıp alma taraftarıyım ki kafa rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 11 Aralık 2016; 0:39:17 >

• yeni pc toplıcam 1500 tl gibi bir bütçem var monitör için gtx 1070 alıcam sizce ne almalıyım ? tr den de olur amazondan da alabilirim.

• Merhabalar. Ben de monitör alma arefesindeyim de ne alacağımı bilemedim. Amazon da 24 lük aşağıdakilere denk geldim. Kart gtx 970. 75 hz vs olması çok da önemli değil. CS ya da moba falan oynamıyorum. Open world RPG oynarım genelde. Gözüm alışır da evdeki g225HQ ile takılırken ağlarım diye bu monitör işine hiç girmedim. Tekrar çok bulaşmadan kurtulmak gibi bir niyetim var. Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Benim monitörümden tek sıkıntım parlak bir panele sahip olması. Güneş alan bir odam olduğu için gündüz vakti oyunlarda karanlık mekanları görmek tam bir ölüm oluyor. Yok tepki süresi, yok input lag vs işine çok şükür girmedim,bilmiyorum,öğrenmek de istemiyorum zaten :D Oda aydınlık iken karanlık mekanları adam gibi görmek istiyorum. Teşekkürler.

https://www.amazon.de/AOC-E2475SWJ-Monitor-1920x1080-Reaktionszeit/dp/B01CO2SP3U

https://www.amazon.de/gp/product/B018MYTH9U

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 16 Aralık 2016; 20:49:13 >

• Merhaba ULTRASLAN_06 :) HP 24ES T3M78AA Monitörde karar kıldım gibi. Estetik + bağlantı + ıps led + 23,8 inç olması tercih sebebim oldu. Yalnız 7 ms olması kararsız kalmama neden oldu. Mesela Counter G.O. oynarken yada World of Warship gibi online oyunlarda sorun yaparmı. Yardımınıza ihtiyacım var. Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkee911 -- 14 Ocak 2017; 0:17:45 >
  • arkee911 A kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada....-led-monitor-p-BD800982

http://www.hepsiburada....-led-monitor-p-BD802047

http://www.hepsiburada....-ips-monitor-p-BD803948

Bu monitörler ekstra özellikler var göz yormayan titreşimsiz mavi filitre ıps mat ekran full hd de 21 ile 23 24 inç geçmeyin 27 full hd de pikselleri sayarsınız viewsonic monitörde amd fresync ( amd belirtilen ekran kartlarında ) ve 75 hz ekran tazeleme değeri sizin için birer avantaj olacaktır.Ekran kartınız amd ise fresyncli ıps ekran linkteki monitörlerden birini alabilirsiniz.

Bu arada sizin aldığınızm monitörde fiyatına göre iyi sayılır.İhtiyacınızı karşılar ama oyunlarda ahım şahım bir performans beklemeyin.Sisteminiz nedir ?

• Verdiğin linkteki Viewsonic 2. tercihimdi aslında. bikaç yerde bu monitör için "ghost" sorunu var diye şikayet edilmiş. Diğer özellikleri mükemmel. Yukarıda modelini yazdığım HP monitörde ki 7 ms sorun yapar mı? Yardımın için saol. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkee911 -- 15 Ocak 2017; 5:48:34 >
  • merhaba ultraslan, msi rx480 ekran kartim var, 4k monitorlerden hangisini tavsiye edersin? Cok fazla oyun merakim yok.
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    ViewSonic VX2457 almalısın daha geniş özelliklere sahip ve işini oyun film vs. fazlasıyla görür.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.