Şimdi Ara

monitöre görüntü gelmiyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler benm sıkıntım şu. Bayadır aynı sorun var. Bazen bilgisayarı açtığımda ekrana görüntü gelmıyor monitör ışığı yanıp sönüyor. Rami baska sokete takıyorum düzeliyor. Bazende kasaya bi darbe gelnce oluyor. Bi temassızlık var ama çözemedim. Dünde internetten film izlerken oldu. Aynı şekilde farklı soketlere taktm olmadı btn bilgisayarı söküp bastan kurdum acıldı DHCP taraması yaparken kapandı.Arada geliyor görüntü mavi ekran geliyor.Eski pc yeni alcam da 1, 2 ay daha idare etsn yeter. Yardımlarınızı bekliyorum :)

• kasanın içinde ana kartın temas ettiği her yeri yalıtın, anakartın altına naylon koyun vidaların elektonik devrede temas ettiği yer varmı güzelce kontrol edin
    fişinizin toprak hattını kontrol edin (bazı durumlarda topraklı prizdir ama devre toprağa tamamlanmıyordur)
    yazdıgınızdan anladığım kadarıyla ufak bi kısa devre oluyor
  • saol deniycem ama 9 yıldır aynı fişi kullanıyorum. Ana kart altında metal bir yüzey var ve beyaz plastik klipslerle bağlı. Sorun 2 senedir sürüyor. Kısa devre oluşturacağını düşüneceğim tek parça ekran kartı. Yinede bir kontrol ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.