Şimdi Ara

Monitöre görüntü gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar yeni bir sistem topladım ancak şuan için ekran kartı alamadım. Onun yerine sistem açılsın diye arkadaştan amd radeo hd 8350 alıp taktım. Bu seferde sistem monitöre görüntü vermiyor ancak tv ye görüntü veriyor.
    HDMI değiştirdim ana karta taktım ekran kartına taktım olmadı.
    Aklım gelen herseyi denedim yine olmadı.
    Monitore ps4 takıyorum açılıyor, laptop takıyorum açılıyor.
    Ekran kartının desteklememesi gibi bir durum olabilir mi.
    Ekran kartı - amd hd radeon
    Monitör - samsung C27fg73fqm 144hz
    TV - samsung lt32e310mz
    İşlemci - ryzen 2600x
    Ram-corsair Vengeance 3000 mhz
    Anakart asus b450 plus gaming.
    Cevaplarınız için çok teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Anakart üzerindeki çıkışlardan görüntü alamazsın keza işlemcinde onboard e.kartı yok, yani orada sorun yok.

Kartı hdmi den mi bağlıyorsun, bunn için çeviricimi kullanıyorsun ? başka hangi çıkışlar var ve onlardan çevirici ile filan görüntü almayı denedinmi ?

Yada mesela tv den görüntü geliyor demişsin tv den görüntü alırken çözünürlüğü 800x600 e filan düşürüp kapat windowsu sonra mönitörü tak o çözünürlük ile açılıyormu dene, olmadı tv bağlıyken diğer çıkışa monitörü de bağla ekran değiştirmeyi dene, 1. ekran tv olmuşsa tv yi 2. ekrana çevir 1 e monitörü seç gibi bişeyler dene, sorun kartın çıkışlarıyla alakalı belliki.
  • Yardım için teşekkürler ekran kartını güncelledim tv de açılıyorken şuan monitöre de görüntü geliyor. Aynı durumu yaşayanlar olmuş tekrar olursa farklı ekrandan görüntü almaya çalışmakta fayda var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.