Şimdi Ara

Monitör yerine 55' 4K Tv ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, elimdeki Xbox One X'i atıp orta halli PC kurmayı planlıyorum Ryzen 3600 + 16bg ram + 5600XT veya 5700 düz ana bileşenler bunlar olucak gibi.

Şimdi benim merak ettipğim ben One X'yi 55" tv de kullanıyorum Samsung 55JU7000 orjinal panel hızı 100hz ilk başta monitör alamıyorum onun yerine kasayı da TV2ye bağlasam nasıl olur?

Genelde Call of Duty Warzone ve Rainbow 6 Siege oynarım One X de 4k 60fps de oynatıropy PC'ye geçince 1080p de açsam görüntü nasıl olur?

Ekran büyüdüğü için performans düşmesi vs olurmu?

• Performans 4k çözünürlük yüzünden düşer. Low-medium ayarlarla 60 fpsnin üstüne çıkarsın rahatlıkla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4k da açmıcam opyunları 1080p de açıcam illa 4k mı açar?
  • Görüntü çok kötü olur tahminimce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TV ve monitör çok farklıymış, ben de 49inç UHD TV'ye bağladığımda görmüştüm bunu.

Uzak oturmama rağmen acayip baş ağrısı yapmıştı.

Görüntü kalitesi de 1080p de normaldi çok da kötü değildi. Tabi bir monitör kadar keskin değildi görüntü

Kısa vadede kullanılır ama uzun vadede tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yardımın için, şimdilik konsol satılırsa 6500tl gibi bir bütçe ayırabiiyorum istediğim sistem i alıp ekranı kışa doğru almayı düşündüğüm için kararsız kalmıştım.
  • ShaRLooT kullanıcısına yanıt
    Goruntu kotu olur. 4kda yuksek ayarlarda 60fps alamazsin. Tabi AA oyunlarda.
    Pc monitoru daha iyi input lag degeri gibi bir derdin olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagleoneye -- 19 Mayıs 2020; 11:18:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 55nu7400 var
    masaüstünde 4k oyunlarda 1920*1080 kullanıyorum
    gayet rahat ve baş ağrıtmıyor.
    gönül rahatlığı ile kullanaiblirsin bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.