Şimdi Ara

Monitör tavsiyesi ps4 pro ve pc için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • R9 280x ekran kartımvar belki ileride daha iyisini alırım diye 2k monitör almayı düşünüyorum sizce bu ikisinden hangisi iyi yada öneriniz varmı ?

Daha önce Samsun led 23.5 inch 65hz lik monitörüm vardı hz doğrumu bilmiyorum ama tahmini yazdım görüntü kalitesinden menundum fakat biraz parlak gelmişti ps4 felan bağlıcam pc ile beraber

AOC 24" AG241QX 2560x1440 144Hz 1ms DP / HDMI / DVI / VGA FreeSync Gaming Monitör

SAMSUNG 24.5" LS25HG50FQMXUF 1MS/144Hz FreeSync Gaming Monitör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 18 Mart 2018; 2:21:3 >

• R9 280x serisi kartlarda DP çıkışı mevcut 144hz ileriye dönük mantıklı bir seçim olacaktır. Şahsen AOC aldım tavsiye ederim.

AOC AGON AG241QX 23.8" (2560x1440) 144Hz 1ms (Display+DVI-D+HDMI+Analog) FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitör
    https://www.incehesap.com/aoc-agon-ag241qx-gaming-oyuncu-monitor-fiyati-33830/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbilker1907

R9 280x serisi kartlarda DP çıkışı mevcut 144hz ileriye dönük mantıklı bir seçim olacaktır. Şahsen AOC aldım tavsiye ederim.

AOC AGON AG241QX 23.8" (2560x1440) 144Hz 1ms (Display+DVI-D+HDMI+Analog) FreeSync Gaming (Oyuncu) Monitörhttps://www.incehesap.com/aoc-agon-ag241qx-gaming-oyuncu-monitor-fiyati-33830/

Renkler canlıysa sıkıntı yok bu aralar almayı planlıyorum bakalım benimde hoşuma gitti tasarımı felan

Bide ps4 pro var 2k yi onun için en çok düşündüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 18 Mart 2018; 2:16:23 >

• Up
  • HDR monitörler çıkmak üzereyken bence biraz daha beklemenizde fayda var. HDR almasanız bile belki bir nebze 8 bit panellerin fiyatını aşağı indirecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 pro için hdmı 2.0 desteklemesi gerekiyor ona dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkbozkus

HDR monitörler çıkmak üzereyken bence biraz daha beklemenizde fayda var. HDR almasanız bile belki bir nebze 8 bit panellerin fiyatını aşağı indirecektir.

24 veya 23.5 almayı düşünyorum 4k nasıl çokmu gereksiz olur bide tahmini hepsinin çıkışı heralde nisan-mayıs ayını bulur gibi

Acaba şöyle birşeymi yapsam 700tl uygun bir monitör alıp Eylül ayı gibimi alsam fakat şöyle bir durumda var. Kur farkı yüzünden çok fazla ucuzluyacağını düşünmüyorum sizce ?

Şuan elimde kırık 19 inclik samsung var onu kullanamıyorum zaten o yüzden tv yi monitör yaptım hemen birşeyler alıp rahat etmek istiyorum idare et derseniz diğerlerinin düşmesini beklicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 21 Mart 2018; 23:41:38 >
  • 2K 144Hz monitör bakıyorsunuz da 280X hem çözünürlük hem de o yenileme hızının altında ezilecektir.

Keza PS4 upscale olduğu için 1080P üstünün hiç bir anlamı yok.

Yanlış tercihler.
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle,ferrarin var ama saatte 100km'nin üzerine çıkamamak gibi bişey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

2K 144Hz monitör bakıyorsunuz da 280X hem çözünürlük hem de o yenileme hızının altında ezilecektir.

Keza PS4 upscale olduğu için 1080P üstünün hiç bir anlamı yok.

Yanlış tercihler.

ps4 pro upscalemı ???

O zaman illa şart değilse şuan 1400 tl verip samsung alim ne fark edicek 24 inc zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 27 Mart 2018; 22:26:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.