Şimdi Ara

Monitör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar öncelikle. Önceki gün MediaMarkt'da 300TL'ye Samsung 2233BW 22'' görünce dudağım uçukladı tabii 17'' monitörden kurtulmak için iyi bir fırsat dedim. DH'ye girip bir iki konuya baktım, forum içinde arama da yapınca ilgimi çeken bazı modeller de oldu.

Bilgisayarımı tamamen oyun oynamak ve dizi/film izlemek için kullanıyorum. Bu yüzden ikisi için de güzel bir çözüm arıyorum. 2233SN ve 2233BW arasında kaldım. Sn'nin çözünürlük yüksek olduğu halde DVI girişi yok ve kontrastı daha yüksek. BW'nin çözünürlüğü düşük ama biraz daha büyük ve DVI girişi var. Samsung dışında da önerilere açığım ama gönlüm Samsung'dan yana. Fiyat aralığı olarak 300TL civarında bir monitör bakıyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krothu -- 15 Eylül 2009; 12:44:06 >

• Ben de sizin gibi bu ikisi ve artı olarak Acer V233HBD modeli arasında kaldım.
    Hangi Media Markt'ta gördünüz acaba? Media Markt'da fiyatlar iyi ama taksit seçenekleri biraz sınırlı.
  • bence 2233BW yi al. DVI girişi önemli ;)
    bende 2233BW mi 2333SW mi onu düşünüorm
  • http://forum.donanimhaber.com/m_33813654/tm.htm

Konuyu oku sonra dudağın dahada uçuklayacak Samsung almak konusunda ısrarlı isen servis konusunda nelerle karşılaşacağınıda önceden görmeni öneririm sana sonradan üzülmeni önleyebilir belki.
  • hocam ben de alttaki ürünü düşünüyorum. bi bakın isterseniz

http://www.gold.com.tr/urunozelyeni.asp?ID=83510&ad=PHiLiPS-220CW9FB-22-LCD-SiYAH-2ms-DVi-Monitorler
  • Bu zamanda "en azından" dvi çıkışı olmayan monitör tavsiye edilmemeli.Sonuçta monitör uzun vadeli bir yatırım.
    Bence 2333bw yi düşünmelisin arkadaşım. Yapabiliyorsan hdmi çıkışlı ve 1920x1080 çözünürlüklü bir model süper olur. Bulabilirmisin bilmiyorum ama LG nin 21.5 f/p oranı çok iyi bir monitörü vardı. HDMI çıkışlı ve 1920x1080 çözünürlüklü falan,bir bak istersen.

Eğer gerekirse bütçeyi arttırım dersen philips 230C1HSB modelini şiddetle tavsiye edeim ama dediğim gibi fiyatı biraz yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkguler

Bu zamanda "en azından" dvi çıkışı olmayan monitör tavsiye edilmemeli.Sonuçta monitör uzun vadeli bir yatırım.
    Bence 2333bw yi düşünmelisin arkadaşım. Yapabiliyorsan hdmi çıkışlı ve 1920x1080 çözünürlüklü bir model süper olur. Bulabilirmisin bilmiyorum ama LG nin 21.5 f/p oranı çok iyi bir monitörü vardı. HDMI çıkışlı ve 1920x1080 çözünürlüklü falan,bir bak istersen.

Eğer gerekirse bütçeyi arttırım dersen philips 230C1HSB modelini şiddetle tavsiye edeim ama dediğim gibi fiyatı biraz yüksek.

Aynı fikirdeyim. Benim de araştırma kriterlerimin başında en azından bir adet DVI girişinin olması var.
  • Cevaplar için teşekkürler, ancak bütçe en fazla 50TL oynayabilir. DVI girişine ben de önem veriyorum ancak 1680 çözünürlük canımı sıkıyor.

@silentozzy: Merter Meydan'daki Mediamarkt'da görmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterfly Effect

Cevaplar için teşekkürler, ancak bütçe en fazla 50TL oynayabilir. DVI girişine ben de önem veriyorum ancak 1680 çözünürlük canımı sıkıyor.

60-65 lira arası oynuyorsa HDMI çıkışlı olan LG 2261 vp-pf serisine bakmanızı öneririm olmadı samsung 2233 serilerine bakabilirsiniz ama DVI girişli olmasına dikkat ediniz..

olmadı oda LG nin 2243 müydü neydi hatırlamıyorum o serisinede bakabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Se_co

quote:

Orijinalden alıntı: Butterfly Effect

Cevaplar için teşekkürler, ancak bütçe en fazla 50TL oynayabilir. DVI girişine ben de önem veriyorum ancak 1680 çözünürlük canımı sıkıyor.

60-65 lira arası oynuyorsa HDMI çıkışlı olan LG 2261 vp-pf serisine bakmanızı öneririm olmadı samsung 2233 serilerine bakabilirsiniz ama DVI girişli olmasına dikkat ediniz..

olmadı oda LG nin 2243 müydü neydi hatırlamıyorum o serisinede bakabilirsiniz..

benim dediğim LG de 2261 di. bulunması zor bir ürün diye biliyorum ama bulursan bence kaçırma.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.