Şimdi Ara

Monitör Tavsiye LG mi Viewsonic mi?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
38
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> Monitör Tavsiye LG mi Viewsonic mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 12 gün cezanın, 11 gün 4 saat 39 dakika kadarı kaldı.
    Aoc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tabi ki görürsem buraya da yazarım.
    |
    |
    Sheris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    korayko

Yok monitör gelince demek istedim. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    rogeryuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    48 Mesaj

He tamamdır ben de indirim diyorsunuz sandım :D Gelince deneyip yazarım o zaman burayada
    |
    |
    korayko

Almadım 1929 TL'ye hepsi buradadan zam gelmiş :) Geldi mi senin monitör üstad.
    |
    |
    |
    |

Daha bugün kargoya verdiler yarın zor gibi anca pazartesiye gelir ilk görüşlerimi yazarım. Şansıma tam finallerin ortasına monitör geliyor :D incehesapta 1959 TLhttps://www.incehesap.com/lg-27gl650f-b-27-full-hd-gaming-monitor-fiyati-45948/ . Hepsiburada'da sanırım yakın fiyat veriyor piyasaki en düşük fiyata göre orada da aynıdır muhtemelen.
    |
    |
    Ürün bugün geldi direk gysnc tanıdı renkler güzel ışık sızması ve ölü piksel yok görüntü kaliteli kurulumu kolay ve güzel olan paugge marka display port kablo ile gelmesi kablo tek başına 100 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeloAngelo -- 30 Mayıs 2020; 12:21:50 >
    korayko

Teşekkürler dostum bilgilendirme için belirli kullanım süresi sonunda detaylı inceleme yazarsanız sevinirim. Ben de yarın ekstre kesilince gittigidiyor dan alacağım 1989 tl 50 tl visa indirimi var ve 75 TL chip para veriyor en uygun bu şekilde olacak.

Monitör geldiğinde ben de tecrübeleri aktaracağım çünkü monitör ile ilgili çok az veri var belki bizler faydalı oluruz 😊

|
    |
    NeloAngelo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    korayko

İnşallah kısa sürede gelir dostum ama final olayı kötü olmuş 😊 ben de yarın sipariş vermeyi düşünüyorum bir aksilik olmaz ise 😊

|
    |
  • Binbaşı
    1803 Mesaj
    viewsonic alma kesinlikle servis hizmeti vermiyor, bozulunca piyasa fiyatınında üzerine yeni monitör satmaya çalışan bir 3 nokta topluluğu. (3 nokta yerine istediğinizi ekleyebilirsiniz?
    Intel Skylake I7 6700K/Asus Z170 Gaming Pro/Asus Strix R390 DirectCU III OC/G.Skill Ripjaws V DDR4 2666MHz CL15 XMP 16GB (2x8GB)/Sandisk Ultra II 480GB SSD/WD Caviar Black HDD 1TB x 2/Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatality Pro/Seasonic X-1050 xm2 Gold/Corsair Carbide 500R - CM JetFlo White Led x 6/Corsair H100i GTX - CM JetFlo White Led x 2-Noctua NT-H1/Lamptron FC5 V3/Viewsonic XG2401 Freesync-144Hz-1ms/Logitech X-540/HyperX Cloud/Logitech G810 Orion Spectrum/Logitech G403/Logitech G640/Razer Mouse Bungee
    darkness in your mind
  • Çavuş
    48 Mesaj

Monitör geldi oldukça beğendim ben. 1080p 27 inç pixel görürsünüz deniyodu ama bana sıkıntı yaratmadı bu monitörde. Renk modlarından vivid'e aldım oldukça güzel renkleri, görüntü keskin. 144 hz 60'a göre fark ediyor. 1 ms' e alınca parlaklığı biraz kısıyor ama ips panellerde bu fiyatlarda tüm ürünler böyle LG'nin nanoips'lerde filan olmuyor bir tek galiba onlarda zaten 4000 tl lerde. Zaten normal kullanımda, grafigin öne cıktıgı oyunlarda 1ms'e gerek olmadıgı icin oldukca güzel bir goruntu elde ediyorum. Kısacası begendim monitörü baya memnunum.
    |
    |
    korayko

Teşekkür ederim tavsiye için sanırım almayacağım wievsonic 😊

|
    |
    silentsv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    korayko

Hadi bakalım hayırlı olsun dostum ben de yarın sipariş vereceğim. Bakalım teknoloji şans işi ve ben biraz takıntılıyım umarım sıkıntılı olmaz 😊

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj

inşallah sıkıntı çıkmaz, geldiği zaman sorunuz olursa sorabilirsiniz yine.
    |
    |
    Intel Skylake I7 6700K/Asus Z170 Gaming Pro/Asus Strix R390 DirectCU III OC/G.Skill Ripjaws V DDR4 2666MHz CL15 XMP 16GB (2x8GB)/Sandisk Ultra II 480GB SSD/WD Caviar Black HDD 1TB x 2/Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatality Pro/Seasonic X-1050 xm2 Gold/Corsair Carbide 500R - CM JetFlo White Led x 6/Corsair H100i GTX - CM JetFlo White Led x 2-Noctua NT-H1/Lamptron FC5 V3/Viewsonic XG2401 Freesync-144Hz-1ms/Logitech X-540/HyperX Cloud/Logitech G810 Orion Spectrum/Logitech G403/Logitech G640/Razer Mouse Bungee
    darkness in your mind
  • Teğmen
    227 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    korayko

Yok galiba dostum bildiğim kadarıyla hakikaten neden yok ki

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj

24" IPS için 24G2U ve XG2405'e bakabilirsin ama LG'ye göre daha kötü bir panel olan Panda panel kullanıyor bu monitörler.
    |
    |
Bey Azura
Mobilya Takımları
emek server
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.