Şimdi Ara

IPS/VA panel, 72/75Hz, 4/5ms F/P Oyun Monitörleri! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
7
Favori
8.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bu zamana kadar hep notebook kullandım 4 bine herşey dahil PC toplayacagim vatan dan hangi monitörü onerirsiniz? Bu tip parçaları int üzeri almayı sevmiyorum vatan olması tercihim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    Oyun icin tv almanizini onermem.

Bendeki tv pc e bagli ve tepkime suresi cok kotu oyunlarda.

Oyun icin en iyi tercih tn paneller olur. Fakat onlarin renk detaylari ips veya va panel gibi olmuyor.

Yeni model tvlerin tepkime surelerini bilmiyorum. Fakat yuksektir diye tahmin ediyorum.

Ben sahsi dusuncem tv almayin.

• Merhaba arkadaşlar, ben benq rl2755hm ve aoc g2778vq arasında kaldım. Amd freesynch ile ilgilenmiyorum .Benim için önemli olan goruntu kalitesi ve 1ms olması.Sizce hangisi ?

• Bu monitör uygun fiyatlı olmasına rağmen niye ilgi görmemiş anlamadım
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lg-27ud58-b-27-5ms-4k-freesync-ips-gaming-monitor-269689297

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende az önce Asus Vx228h siparişi verdim umarım pişman olmam.
  • Allah konuya bak konuya :D Hocam bir sorum olucak sistemime şu monitör ü alıcam asus vg245he ekran kartım Rx 470 olduğu için amd freesync teknolojisini kullanıcam fakat işlemcim biraz eski i5 2400 oyunları 1600x900 çözünürlüğünde oynuyorum 60 fps rahat o konuda bir sıkıntı yok fakat bu monitörü alınca 1920x1080 yaptığımda Freesync ı da aktif ettiğimde üzülebilir miyim onu şuan kullandığım monitör 60 hz standart bir monitör acaba fps yi tam olarak yansıtmıyor olabilir mi birde bana ?
  • güncel
  • 940MX Gpulu dizüstüm var 2k monitör alsam destekler mi birde cs:go felan oynuyorum performansı çok düşer mi?
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Memnun musunuz hocam ben de almayı düşünüyorum bu monitörü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalite ve ebat olarak harika ancak ses yeterli değil. Tek odada kendim duysam yeterli derseniz işinizi görür ama ses biraz daha yüksek olsun derseniz pişman olursunuz.

Bu açıdan en az 2 watt hoparlörü olan monitör seçerseniz ancak işinizi görür.
  • hocam bişey sorucam bir monitör alıcam fakat karar vermedim. güzel bişey olsun istiyorum şuan pc ye 4k 43inç led tv bağlı

ekran kartı gtx 1070 evga ftw
    6800k işlemci vs.

şimdi 1ms 144hz bir monitör almayı düşünüyorum.
    min. 27 inç bir monitör alacağım.

baktığım bir model var
    PHILIPS 27" 272G5DJEB/00 144Hz 1MS FULL HD GAMING MONİTÖR
    bu monitörü kullanan öneren veya herhangi bir sorunu olan var mı ?
    tavsiye eder misiniz rakam olarak çok iyi bir monitör olarak gözüküyor ama bu özelliklerde bir başka monitör arasında uçurum fiyat farkı var.

gönül istiyor 1ms 144hz 2k monitör almak ama fiyatları fazla uçuk

philips in monitörünü tavsiye edermisiniz ?
    veya başka bu özelliklerde bir monitör önerebilir misiniz ?

saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trikesnos

hocam bişey sorucam bir monitör alıcam fakat karar vermedim. güzel bişey olsun istiyorum şuan pc ye 4k 43inç led tv bağlı

ekran kartı gtx 1070 evga ftw
    6800k işlemci vs.

şimdi 1ms 144hz bir monitör almayı düşünüyorum.
    min. 27 inç bir monitör alacağım.

baktığım bir model var
    PHILIPS 27" 272G5DJEB/00 144Hz 1MS FULL HD GAMING MONİTÖR
    bu monitörü kullanan öneren veya herhangi bir sorunu olan var mı ?
    tavsiye eder misiniz rakam olarak çok iyi bir monitör olarak gözüküyor ama bu özelliklerde bir başka monitör arasında uçurum fiyat farkı var.

gönül istiyor 1ms 144hz 2k monitör almak ama fiyatları fazla uçuk

philips in monitörünü tavsiye edermisiniz ?
    veya başka bu özelliklerde bir monitör önerebilir misiniz ?

saygılar.

dediğin monitör piyasada yok

• Arkadaşlar selam, ps4 ü ve laptopu bağlayabileceğim dahili hoperlorlu hdmi girişli 24" boyutlu bir monitör almak istiyorum. Uygun fiyatlı önerebilecğeiniz bir model var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

Arkadaşlar selam, ps4 ü ve laptopu bağlayabileceğim dahili hoperlorlu hdmi girişli 24" boyutlu bir monitör almak istiyorum. Uygun fiyatlı önerebilecğeiniz bir model var mı?

http://www.hepsiburada.com/monitorler-c-57?filtreler=dahilihoparlor:var;maksimumcozunurluk:full20hd2028192020x20108029;ekranbuyukluguinc:242c120ine7,2420ine7,232c820ine7,232c620ine7&siralama=artanfiyat

• Üstat bu şekilde bende bulabiliyorum amacım tavsiye edilen bir model var mı onu öğrenmekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareket01

temmuz başı gibi rx 480 aliciğim , 500 liralık hdmi bağlantılı ( belki dvi da yetebilir ) , 2-4 ms , 1920 x 1080 23-24" bir monitör varmıdır acaba , sanırım bu fiyata olmayabilir ama benq'nun şu gl modeli cidden f/p olarak güzel duruyor
    https://www.toppctech.com/best-144hz-monitor-reviews/
    Is it robust in construction?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.