Şimdi Ara

Monitör askı aparatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer led monitörüm var arkasında hiç vida söküp takma yeri yok ve buna göre askı aparatı arıyorum . Bir çok elektronik markette bulamadım. Altta ki resim de ki gibi bir şey lazım . Nasıl bulurum . Yada duvara askı apartli üstüne ayağı ile koyabileceğim bir versiyonu varsa çok işime yarar.
     Monitör askı aparatı

http://hizliresim.com/yVGypa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Destek için up

• Bazi montilerde vesa standarti oluyor.Pek de bilmiyorum.

Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagece25

Bazi montilerde vesa standarti oluyor.Pek de bilmiyorum.

Takip.

Teşekkür ederim araştırmaya devam ediyorum . Bahçelievler de bir yer yardımcı oldu demir kollar için profilini demirci de yaptırAbiliriz dedi ama monitörü tutacak sert plastik kısım için kendin ayarlaman gerekli dedi . Bulursam burada paylaşacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 li monitör için askı vida yerleri olan modeli arıyorum uygun fiyata... pendikdeki imalatçı için sahibinden sitesinde oldukça fazla şikayet var

dark gibi markalara da gereksiz yüksek fiyat vermek istemiyorum.. yurt içinde bulamazsam aliexpress den alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosuntosun

ben 2 li monitör için askı vida yerleri olan modeli arıyorum uygun fiyata... pendikdeki imalatçı için sahibinden sitesinde oldukça fazla şikayet var

dark gibi markalara da gereksiz yüksek fiyat vermek istemiyorum.. yurt içinde bulamazsam aliexpress den alacağım

Ben bulamadım daha

• blursanız benide etiketleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17 -- 31 Ekim 2016; 15:32:45 >
  • ben yerli satışlara baktım.. maalesef güzel diyebileceğim 1-2 marka var ama onlarında min satış değerleri +300TL den başlıyor..
    bi arkadaşım dan cevap bekliyorum.. O 1-2 yere soracak idi...

bu rakama ben aliexpress den olmazsa sipariş verecğeim.. ürünler +30USD den başlıyor.. DHL ile ancak gönderim yapıyorlar.. onun da ücreti +40USD...

ama işin garibi aklım aliexpress e kaymıyor dersem yalan olur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.