Şimdi Ara

Monitör arkası ışıklandırma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
15.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fotoğraflar çok şık duruyor birde herkez kullandığı malzemeyi yazsa daha iyi olacak
  •  Monitör arkası ışıklandırma

Monitör arkası ışıklandırma

evet bunlarda benimki fotolar dandik biraz idare edin

malzeme olarak gittim bi reklamcıya şerid led aldım 10 cm üzerinde hazır diyotlarıda var hemde yapışkanlı direk yapıştırıyosun monitörün arkasına bu kadar basit

maliyet 5 lira :)

tek sıkıntım ledler ve diyotlar çok ısınıyor el değmiyor bi sorun verirmi vermezmi acaba 18 tane led var

yanlız arkadaşlar kırmızı ledleri tavsiye etmiyorum gördüğünüz gibi ev pavyona döndü peder de diyo ne lan o öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 24 Temmuz 2009; 10:16:48 >
  • ustam ellerine sağlık süper bi görüntü oluşturmuşsun gerçekten çok güzel bende yaptım ama kasanın altına filan taktım :D pek işe yaramadı ama monütörün arkasına bende düşünüyorum büyük ihtimal yaparım inş yapınca fotosunu koyarım buraya
  •  Monitör arkası ışıklandırma

Buda benden :)
  • Klavyeler ne öyle?Özel mi satılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qpcole -- 24 Temmuz 2009; 22:49:29 >
  • yooo Creative Spectre Game Keyboard Hepsiburadadan almıştım. Özel bişi değil. Işıklı Klayve istiyodum en ekonomigi buydu :P
  • Yanılmıyorsam bi aralar vatandada vardı vista temalı sanırım.
  • Ben hepsiburadada kampanya oldugu zaman almıştım. 25 tl ye Süper Hızlı Gönderi Yapiyolardı. Geceleri çok dha fazla pc başında oldugum için tercih etmiştim ışıklı olmasını. Gayette Memnunum yani :)

ama Vista temalısı varmı bilemem tabiki :P
  • mc.kork,chamurpeace teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevksiz

ustam ellerine sağlık süper bi görüntü oluşturmuşsun gerçekten çok güzel bende yaptım ama kasanın altına filan taktım :D pek işe yaramadı ama monütörün arkasına bende düşünüyorum büyük ihtimal yaparım inş yapınca fotosunu koyarım buraya

eyw saol yap pişman olmassın resimde pek iyide gözükmüyor gözünle görsen çok daha hoş bi görüntüsü var

chamurpeace

sen monitörün arkasına değil masanın arkasına döşemişsin sanırm etkisi düşük olur ama gzel durmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

chamurpeace

sen monitörün arkasına değil masanın arkasına döşemişsin sanırm etkisi düşük olur ama gzel durmuş

ewt hocam çok kuvvetli ışık sevmiyorum Loş olsun yeter. :) öbür türlü gözlerimi çok yorar yoksa bakış istikametinde oldugu için
  • benim Coolermaster AURORA katot lamba pekte aydınlatmadı kasa içinde daha etkiliydi

• guzel seyler cıkmıs arkadaslar ortaya. paylasım ıcın tesekkurler
  • arkadan gelen ışık daha güzel görünür bence,genişleyerek gidecek çünkü,monitörün 20 CM kadar arkasına monte et kral olur,bende yaparm heralde güzel bi görünüm olcak
  • görüntüler çok hoş
    arkadaşlar ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan90

Aradığın şey böyle bişeymi acaba :D

baya güzelmiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Momo-Oz -- 19 Aralık 2012; 0:23:14 >
  • dungeon süper olmuş harbi
  • Serkan90 süper görünüyor
  • Arkadaşlar çok güzel işler yapmışsınız, tam da aradığım şeydi. Yalnız benim bir sorum olacak, bu ledleri kasaya mı bağlıyoruz, prize mi bağlıyoruz nasıl yapıyoruz tam olarak ?
  • Kasanda güç kaynağından çıkan molexlere bağlıyorsun bunları.
    Bağlantı ile ilgili bilgi bu başlıkta mevcut
    http://forum.donanimhaber.com/m_23923013/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.