Şimdi Ara

Monitör alıcam kararsızım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Monitör almayı düşünüyorum ama kararsızım IPS mi LED mi daha iyi hiçbir fikrim yok full hd ıps led monitör
    nedir vs. fazla bir bilgim yok şu 3 ürün arasında kararsız kaldım

hepsburada

hepsiburada

hepsiburada

ayrıca Full hd IPS led monitör diye bir şey var bu ne demek

IPS mi daha iyi Led mi hangisini önerirsiniz

Not: bu monitörler haricinde önerilerinizi bekliyorum mümkünse şu linkden bakın : hepsiburada

800 tl yi geçmesin 850 tl olabilir ufak 20-30 tl den bir şey olmaz

EDİT : hepsiburada

sonunda bunu aldım görüşlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathlessss -- 3 Şubat 2014; 19:34:23 >

• bu akşama kadar almam lazım arkadaşlar yardım
  • yokmu yardım edecek
  • Bütçeniz sağlammış. Monitör hakkında şu şekilde tavsiyede bulunabilirim.
    Oyun için:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217 550 TL
    He diyorsanız oyun oynamayacağım çizim yapcağım o zaman IPS panel alın. IPS demek ekrana bakış dereceniz nerden olursa olsa aynı görüntüyü vermesidir. Kararma olmaz. IPS paneller oyun için önerilmez genelde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossuranboga

Bütçeniz sağlammış. Monitör hakkında şu şekilde tavsiyede bulunabilirim.
    Oyun için:http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217 550 TL
    He diyorsanız oyun oynamayacağım çizim yapcağım o zaman IPS panel alın. IPS demek ekrana bakış dereceniz nerden olursa olsa aynı görüntüyü vermesidir. Kararma olmaz. IPS paneller oyun için önerilmez genelde.

anladım kardeşim sağol :) şimdi bu monitörün diğerlerinden farkı ne neden pahalı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathlessss

quote:

Bütçeniz sağlammış. Monitör hakkında şu şekilde tavsiyede bulunabilirim.

anladım kardeşim sağol :) şimdi bu monitörün diğerlerinden farkı ne neden pahalı ?

Bu monitor AOC oyun için üretilmiş kaliteli bir monitörüdür. Neden pahalı olduğunu bjk__murat 'ın konusundan bakabilirsiniz.
    Konu:http://forum.donanimhaber.com/m_75918920/tm.htm

• sağolun ama ben bu monitörü aldım diğer bütçem ilede klavye vs. alıcam hepsini monitöre harcamak istemedim buyrun linki : hepsiburada

bu monitör hakkında ne düşünüyorsunuz siparişi verdim hala iptal etme şansım var.
  • mesaj editlendi güncel.
  • Benim söyledim AOC monitör Vatan'da %30 indirimle 547 Tl idi en son. Keşke hemen sipariş etmek yerine indirim bekleyip Vatan'dan o monitörü alsaydınız. He illa Hepsiburada'dan alacağım diyorsanız ordam önerseydik. Bana kalırsa o monitöre o kadar para vermek çok saçma. Aynı özelliklere sahip bir monitör daha ucuza alınabilir. Seçim sizin.
  • quote:

Benim söyledim AOC monitör Vatan'da %30 indirimle 547 Tl idi en son. Keşke hemen sipariş etmek yerine indirim bekleyip Vatan'dan o monitörü alsaydınız. He illa Hepsiburada'dan alacağım diyorsanız ordam önerseydik. Bana kalırsa o monitöre o kadar para vermek çok saçma. Aynı özelliklere sahip bir monitör daha ucuza alınabilir. Seçim sizin.

yanlışınız var hocam vatanda attığınız linkteki monitör 716 tl felan bu fiyata daha iyi özellikli monitör biliyorsanız link atın.

Edit: hala iade edebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathlessss -- 3 Şubat 2014; 20:27:03 >
  • Hocam %8 indirimli fiyat o ben size %30 indirimli halinden bahsettim.
    Şu anki dolar üzerinden fiyatı birkaç matematik işlemiyle çıkıyor.
    %92 716 TL (%8 İNDİRİMLİ HALİ)
    %70 545 TL (%30 İNDİRİMLİ HALİ)
    Şu anki fiyatı Vatan'ın kazık hafta içi fiyatıdır. %30 indirimle dediğim fiyata düşüyor.
  • quote:

Hocam %8 indirimli fiyat o ben size %30 indirimli halinden bahsettim.
    Şu anki fiyatı Vatan'ın kazık hafta içi fiyatıdır. %30 indirimle dediğim fiyata düşüyor.

kardeşim şuan %30 indirimde değil ama bu ürün indirimi felan bitmiştir
  • quote:

quote:

Hocam %8 indirimli fiyat o ben size %30 indirimli halinden bahsettim.

kardeşim şuan %30 indirimde değil ama bu ürün indirimi felan bitmiştir

Şu an alacaksanız evet indirim yok. Ama ürün indirimi bitmesi diye bir şey de yok. Haftasonu %25 indirim kesin oluyor. %30 indirim de bayram seyran özel gün vs. durumlarda oluyor. Şu an 15 tatilde olduğumuza göre büyük ihtimalle gene %30 indirim olacaktır. Tekrar ediyorum, seçim SİZİN!

• neyse kardeşim konuyu fazla uzatmadan full hd ips led nasıl oluyor ips ile led nasıl aynanda olabilir örnek olarak : hepsiburada

Bir örnek daha : hepsiburada

sence bunlardan birini almalımıyım ordaki ips lafı çok canımı sıktı o yüzden bunları almadım :s

• quote:

neyse kardeşim konuyu fazla uzatmadan full hd ips led nasıl oluyor ips ile led nasıl aynanda olabilir örnek olarak : hepsiburada

Bir örnek daha : hepsiburada

sence bunlardan birini almalımıyım ordaki ips lafı çok canımı sıktı o yüzden bunları almadım :s

Peki şu şekilde yapalım. Siz bana üst bütçenizi , monitörü kullanım amacınızı %'lik olarak (oyun,film,çizim vs.) birde hepsiburadadan alıp almama zorunluluğunuzu söyleyin size bir monitör seçeyim.

• monitöre fazla para vermek istemiyorum bu yüzden bütçe 630-650 tl civarı olsun monitörü alma amacım %60 oyun oynamak %40 film,dizi izlemek

birde soruma hala cevap alamadım full hd ips led nasıl oluyor hem ips hem led :s

burdaki örnekler gibi : hepsiburada

hepsiburada

illa hepsiburadadan almalıyım diye bir şey yok ama ordan olursa çok daha iyi olur

Edit : 630-650 derken en fazla o fiyatta olsun en düşük 480 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathlessss -- 3 Şubat 2014; 20:54:26 >

• Hem IPS hem LED nasıl oluyor diyerek beni güldürdünüz.
    Yeni üretilen tüm monitörler LED'dir.
    Onun dışında insanlar kullanım amacına göre IPS panel alır ya da almazlar.
    Siz oyun odaklı istiyorsunuz. Bütçeniz de gayet yeterli. Sizin yapmanız gereken dediğim monitörü %30 indirim ile 550 TL'ye alıp hem bütçeyi aşmamak hem de memnun olmak.
    İnceleme linki de verdim hala emin değilseniz pm yoluyla bjk__murat la iletişime geçin. O size daha anlatır monitörün güzelliklerini.
  • Siz IPS kelimesine takılmayın. Oyun amaçlı kullanılmaz genellikle o monitörler çünkü IPS panel yanıt (ms) süresini uzatır.
  • quote:

Hem IPS hem LED nasıl oluyor diyerek beni güldürdünüz.
    Yeni üretilen tüm monitörler LED'dir.
    Onun dışında insanlar kullanım amacına göre IPS panel alır ya da almazlar.
    Siz oyun odaklı istiyorsunuz. Bütçeniz de gayet yeterli. Sizin yapmanız gereken dediğim monitörü %30 indirim ile 550 TL'ye alıp hem bütçeyi aşmamak hem de memnun olmak.
    İnceleme linki de verdim hala emin değilseniz pm yoluyla bjk__murat la iletişime geçin. O size daha anlatır monitörün güzelliklerini.

sağolun ama benim haftasonundan önce almam lazım monitörü süper hızlı kargo ile 2 günde geliyor benim aldığım monitör içime sindi ama daha iyisi ve ekonomiği varsa neden olmasın şu linklerden bana öneri yapabilirsiniz istiyorsanız ;

hepsiburada

hepsiburada

hepsiburada

hepsiburada
    Teşekkürler

• Ben size Hepsiburada'dan monitör önermeyeceğim. Biliyorum önersem de her türlü kazıklanmış olacaksınız. Sonra alıp bana beddua okuyacaksınız. O yüzden benim tek tavsiyem AOC ister bekleyin ister beklemeyin. Bunun dışındaki alacağınız monitör diğerleriyle hemen hemen aynıdır. Bir kaç monitör hariç.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.