Şimdi Ara

Monitor aldım 1 adet ölü piksel var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

AOC I2369v 23 inc monitor aldım. 1 saat önce geldi ve yaptığım testlerde 1 adet ölü piksel çıktı. 1 adet piksele karşı değişim oluyor mu arkadaşlar ? İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım daha önce hiç başıma gelmemişti.

Monitor aldım 1 adet ölü piksel var

• Reco. kullanıcısına yanıt
    uğraşırım diyosan değiştirirler. yok benim gözüme takılmaz diyosan bırak kalsın.
  • shagunz kullanıcısına yanıt
    çok takıntılıyımdır hocam. Değişim için görüştüm kargo ile yollayın dediler teşekkürler cevabınız için.
    ya abi bu ürünleri fabrika çıkışında neden teste tabi tutmuyorlar hiç anlamış değilim. resmen tüketiciye karşı "yerse" durumu yapıyolar. ayıptır yahu.
  • shagunz kullanıcısına yanıt
    firmalar tüketiciyi değil kendi ceplerini doldurma peşlerindeler. Ama ben hakkımı ararım yine pikselli cihaz yollasınlar tekrar tekrar gönderirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

firmalar tüketiciyi değil kendi ceplerini doldurma peşlerindeler. Ama ben hakkımı ararım yine pikselli cihaz yollasınlar tekrar tekrar gönderirim.

Gecmis olsun hocam nereden aldiniz gonderin dediklerine gore ilgili davranmislar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

quote:

Gecmis olsun hocam nereden aldiniz gonderin dediklerine gore ilgili davranmislar?

n11 üzerinden webdenal satıcısından almıştım. 1 adet piksel olduğunu ve bunun değişmesini rica ettim. Ücretsiz gönderin ilgili firmaya iletiriz dediler. Umarım yenisini yollarlar.
  • geçmiş olsun hocam pek etilemez gerçi ama webden al iyi ilgeleniyor.
    Bende bugun siparişini vericem n11 üzerinden ama bütçem kısıtlı oldugu için mağaza plustan alıcam olası bir durumda yardımcı olurlarmı acaba
    Birde bu ürünün 2çeşit rengimi var hocam ?
  • KgnGksnn kullanıcısına yanıt
    babalar gününe özel indirim varken kaçırmayın bugün son bitiyor. Mağaza ilgilenmese bile beğenmedim diyerek iade etme hakkınız var.

2 çeşit rengi var. Siyah ve gri olmak üzere. Gri tavsiye ederim çok şık duruyor.
    son ayın 15i değilmi yani yarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

son ayın 15i değilmi yani yarın

Kazanılan kuponlar, 15 Haziran 2014 saat 23.59’a kadar geçerlidir.

evet hocam benim aklımda bugün son diye kalmış haklısınız.
    yok hocam estahfurullah bende telaş ettim bir an :)
    Birde hocam bonus puan kullandınızmı garanti bonusa indirim varmıs sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

yok hocam estahfurullah bende telaş ettim bir an :)
    Birde hocam bonus puan kullandınızmı garanti bonusa indirim varmıs sanırım

inidirim değilde 33 TL kredi kartına bonus gelecek. Baya sıcak bir fiyat ortaya çıkıyor.
  • quote:

n11 üzerinden webdenal satıcısından almıştım. 1 adet piksel olduğunu ve bunun değişmesini rica ettim. Ücretsiz gönderin ilgili firmaya iletiriz dediler. Umarım yenisini yollarlar.

AOC ilgili bir firma eğer dedikleri gibi iletişim kurarlarsa sıkıntı çıkaracaklarını sanmıyorum hatta direk aoc ile görüşmeye çalışın ürünün seri numarasını biryere kaydet arkasında felan yazar yada faturada S/N diye bununla sorgulatabilirsin veya ad soyadla.
  • teşekkürler hocam dediklerinizi dikkate alıp öyle yapacağım.
    @Reco. aynı monitörden bende aldım vatan'dan 2 kere ölü piksel çıktı 3.cüde anca saglam çıktı ben direk götürdüm monitörü bıraktım degişicek bunlar dedim 2 renk şeçenegi yok komple siyah olan i2369vm bu model tek renk panelin altı gri geri kalanı siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carl Edward Sagan

@Reco. aynı monitörden bende aldım vatan'dan 2 kere ölü piksel çıktı 3.cüde anca saglam çıktı ben direk götürdüm monitörü bıraktım degişicek bunlar dedim 2 renk şeçenegi yok komple siyah olan i2369vm bu model tek renk panelin altı gri geri kalanı siyah

http://www.n11.com/aoc-23-i2369v-ips-led-6ms-genis-ekran-siyah-P23081699
    @Reco. siyah olan modeli görmüştüm youtube'da ama tr'de yok zannediyordum sözümü geri aldım neyse umarım gelicek olanda sıkıntı yoktur bana degişimden gelen monitördede sıkıntı vardı nerdeyse 15 gün bekledim .
  • quote:

@Reco. siyah olan modeli görmüştüm youtube'da ama tr'de yok zannediyordum sözümü geri aldım neyse umarım gelicek olanda sıkıntı yoktur bana degişimden gelen monitördede sıkıntı vardı nerdeyse 15 gün bekledim .

ölü piksel için mi 15 gün beklettiler ?
  • quote:

quote:

ölü piksel için mi 15 gün beklettiler ?

gecmiş olsun son durum nedir hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.