Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Moneybooker da kredi kartı aktif etmeyi bilen var mı?

3
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Moneybooker da kredi kartı aktif etmeyi bilen var mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      23 Mesaj
      19 Mart 2006 22:48:29 Konu Sahibi
      Skype kredisi almak için moneybooker'e kredi kartıyla para yatırmak istiyorum fakat bir türlü kredi kartımı aktif hale getiremedim, bunu başarabilen ya da nasıl yapılacağını bilen var mı?

|
      |
    • Teğmen
      176 Mesaj
      20 Mart 2006 03:37:14
      kardeş ben voipbuster den aldım ama kredi kartı ile. bende HSBC vardı. internetten sanal kredi kartı oluşturdum. limitini 30 YTl yaptım kredi aldım ve sonra sıfırladım. bunu garanti bankasına hesap açtırarakda yapıyormuşsun. bu sanal kart olayı ayrıca benim bildigim yapıkredi dede var.
      |
      |
      20 Mart 2006 19:57:39 Konu Sahibi
      Evet arkadaşım biliyorum onu fakat benim merak ettiğim moneybooker da kredi kartını onaylama olayı. Yani adamlar kredi kartının gerçekten senin olduğunu ispatlamanı istiyorlar bunun içinde belli bir kod sistemi geliştirmişler fakat ben ne yapılması gerektiğini çözemedim. Sorun bu... :)
      |
      |
    • Yarbay
      2511 Mesaj
      21 Mart 2006 22:16:49
      ekstrende kaç lira çekildiği gelcek onu yazacaksın. 1 ile 2.99 arası bir para çekiyorlardı galiba,yalnız dolar bu. onu giriyorsun. internet bankacılığınn varsa ekstreyi beklemeden bakabilrisn.
      |
      |
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,078
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.