Şimdi Ara

Money Club Kart dan Golf Royal Special dondurma (Bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
5.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz geldi, Kazananlar Kulübü üyeleri ‘dondurma almaya başladıysam benim için yaz gelmiştir’ dedi. O halde sürprizimize hazır olun! Kartını kayıt etmiş olan ve bugün kart numarasını yeni kaydeden tüm Kazananlar Kulübü üyeleri; Money Club Kart’ınıza tanımlı, yazın vazgeçilmezi, mutluluğa mutluluk katan Golf Royal Special dondurma çeşitlerinden biri bugün sizleri bekliyor.http://on.fb.me/LAWMwm

Money Club Kart dan Golf Royal Special dondurma  (Bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 23 Haziran 2012; 10:30:40 >

• sonucu anlayamadım ben. herekse mi verecekler. çekiliş mi. vereceklerse hangi modelini verecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

sonucu anlayamadım ben. herekse mi verecekler. çekiliş mi. vereceklerse hangi modelini verecekler

Golf Royal Special çeşitlerinden herhangi biri

Kartınızı ilk kez kayıt ettiren herkese ve daha önce kayıt ettirmiş herkese.

Kart numaranızı güncellerseniz güncellediğiniz karta yüklenmeyecek.

Money clup sayfasında size özel bölümünde görünecek deselerde, şuanda görünen bişey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 22 Haziran 2012; 13:16:26 >
  • ne kadara veriyorlar?
  • 1-2 kartım facebook'da tanımlı ama moneyclubkart.com'dan kampanya sorgulayınca "Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object." diyor. Sayfada mı hata var bize mi denk gelmemiş anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

1-2 kartım facebook'da tanımlı ama moneyclubkart.com'dan kampanya sorgulayınca "Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object." diyor. Sayfada mı hata var bize mi denk gelmemiş anlamadım.

facebook sayfassında yazana göre herkesde aynı şey yazıyor.
  • bebemoney ile aldığım şampuan da size özel kampanyalar kısmında görünmüyor. geçen haftaki tıkla kazan da görünmüyor. sanırım sayfada sorun var ama sanalmarket siteden denediğimde de şampuanı düşmüyor. normalde düşerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

1-2 kartım facebook'da tanımlı ama moneyclubkart.com'dan kampanya sorgulayınca "Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object." diyor. Sayfada mı hata var bize mi denk gelmemiş anlamadım.

herkeste aynı hatayı veriyor "
    Henüz kampanya oluşturulmamıştır.Object reference not set to an instance of an object."

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürün de Ankara'da birçok mağazada yok. Sanalmarketten kontrol ettim.
  • her kart için ayrı facebook hesabı mı gerekiyor o zmaan. diğer kartlarımı kaydettirimm dedim daha önceki karıtımın güncellenmesi seçeneği çıktı bende güncellemedim
  • Daha önce vermiş miydi bu üründen? Geçen yaz filan? Sayfaya bakınca dejavu yaşadım sanki.
  • peki gramajı ve türü belli mi dondurmanın?
  • "Daha önceden bu bilgilerle kayıt yaptırdınız.
    Bilgilerinizi “Güncelle” butonuna basarak güncelleyebilirsiniz."

Kayıt oldukmu şimdi?
  • 2 kart var kayıtlı ikisine de tanımlanmışmıdır ki üstadlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

"Daha önceden bu bilgilerle kayıt yaptırdınız.
    Bilgilerinizi “Güncelle” butonuna basarak güncelleyebilirsiniz."

Kayıt oldukmu şimdi?

daha önce kayıt yapanlar sakın güncellemesin
    karta yüklenmesini beklesinler
    geçen tişvekli yoğurt verdiler öğlen haber verdiler akşamüstü karta yüklediler
    işi bilmeyenleri migrosa doldurmuşlar yapacak birşey yok
    aramızdan birileri migros yada tanşasa gidip deneme yanılma yapıp yada migros face takib ederek bu dondurmalara kavuşabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kiosk' lardan bakmayı deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan

quote:

sonucu anlayamadım ben. herekse mi verecekler. çekiliş mi. vereceklerse hangi modelini verecekler

Money clup sayfasında size özel bölümünde görünecek deselerde, şuanda görünen bişey yok.

"Kart numaranızı güncellerseniz güncellediğiniz karta yüklenmeyecek." bu nerde yazıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkmertoglu

quote:

quote:

"Kart numaranızı güncellerseniz güncellediğiniz karta yüklenmeyecek." bu nerde yazıyor ?

ben bılgılerı degıstırmeden sadece guncelle dedım aynı bılgılerı sayfa cıkınca ben alamayacakmıyım yanı boyle sacma seymı olur

• Müşteri Hizmetlerini aradım kartımda tanımlıymış alabilirsiniz dedi 6 adet üründe geçerli
    Royal 1Lt Meyve Sepeti
    Special Bal-Kaymak
    " Çilek-Kaymak
    " Kara Orman
    " Dulce De Leche
    " Kurabiyeli Bunlar ise 900 Ml olan fiyatı ise 5,99 Afiyet Olsun arkadaşlar şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

quote:

Orijinalden alıntı: mkmertoglu

quote:

quote:

ben bılgılerı degıstırmeden sadece guncelle dedım aynı bılgılerı sayfa cıkınca ben alamayacakmıyım yanı boyle sacma seymı olur

ben de böyle bişey yaptım, eğer vermeyeceklerse boşuna gitmeyeyim beşiktaşa kadar.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.