Şimdi Ara

Money Bonus Kart Sahibi Olana 75 Money!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
5
Favori
5.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya dahilinde 8-28 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan Money Bonus ile Migros, 5M, Mjet ve Macrocenter’dan yapacağınız ilk harcamanızdan sonra geçerli olacak 75 Money hediye edilecektir. 75 Money kazanımı için Migros, 5M, Mjet ve Macrocenter kasalarından başvuru sırasında müşteri tarafından iletilen telefon numarasına gelen sms içerisindeki link üzerinden Money Bonus başvurusu yapılması gerekmektedir. Migros Sanal Market’ten yapılacak başvurularda ise, Migros Sanal Market web sitesi ve uygulamasında yer alan Money Bonus başvuru bilgilendirme görseline tıklanarak, yönlendirilen sayfa üzerindeki başvuru formunun eksiksiz tamamlanması gerekmektedir. Başvuru sonucunda onaylanan Money Bonus ile minimum işlem tutarı olmadan yapılacak ilk mağaza alışverişi sonrasında 75 Money yüklenecektir.  75 TL Money’nin aktif olabilmesi için harcamanın fiziki mağazadan yapılması gerekmektedir, online harcama kampanya haricindedir. Kampanya dahilinde kazanılan 75 Money sadece Migros, 5M, Mjet, Migros Sanal Market, Macrocenter ve Macroonline’da 31 Mart 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 75 Money kazanabilir. Ek kart başvuruları kampanya haricindedir. Kullanılmayan Money’ler 31 Mart 2021 tarihi sonrasında geri alınacaktır. İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Detaylı bilgi için www.moneybonus.com.tr

NOT: money bonus kartında kart ücreti 11 yada12. Ekstreye yansıyor.

• 10. ayda kartı kapatsak kart ücreti ödemez miyiz o zaman ?
  • Takip
  • Teşekkürler.
  • Nereye tıklıyoruz tam olarak ? Bilen var mı

Money Bonus Kart Sahibi Olana 75 Money!
  • ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki web sitesi yönlendirmesine tıklayıp çıkan ekrandaki başvuruyu doldurun.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Detaylı bilgi içinwww.moneybonus.com.tr Bu linke tıklayacağız sanırım, tıklıyorum ama Migros refi olmadan açılıyor sayfa
    Evet dediğiniz gibi, referans olmadan açılması düşündürücü ama açıklamada uygulamadan bu şekilde olacağı belirtilmiş. Sanırım en iyisi kasada işlem yapmak.
  • turko19 T kullanıcısına yanıt

Ödemezsiniz hocam

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    Kasiyerler de bilmiyordur şimdi
    Bence de. Mağazalarda da bildiri görmedim.
  • Mağazadan başvuru yapabilen oldu mu
  • Sanal marketten de oluyor yazmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Evet dediğiniz gibi, referans olmadan açılması düşündürücü ama açıklamada uygulamadan bu şekilde olacağı belirtilmiş. Sanırım en iyisi kasada işlem yapmak.

Kasada nasıl yapılır deneyen var mı?

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Açıklamada yazılmış ama deneyen var mı bilmiyorum. Kasiyer mesaj gönderecek, mesajdaki link üzerinden başvuru yapılacak ama kasiyerlerin bildiğini pek sanmıyorum.
  • Kampanya 8 şubatta başlamış, 14 gündür ne mağazada nasıl başvuru yapılacağı hakkında kimsenin bilgisi yok
  • 2m migrosa gittim bugün dedim böyle bir kampanya var yardımcı olabilir misiniz,yok öyle bir şey olsa biz kullanıcaz hepimiz money bonusluyuz siz garantiyle görüşün biz ordan aldık dedi,tmm deyip uzaklaştım.Anlaşılan bunlara daha bildiri gelmemiş,gelse de araştırıp sormayan personel arkadaşlarla işimiz zor.Yönlendirecek kasa kodlarını da bunlara söylemek lazım

• Mevcutta Money Bonus'u olan yararlanamaz diye bir ibare yok sanırım

• yapabilen veya konuyla ilgili bilgi alabilen var mı ???

• Normal siteden mi basvurdura bulunmak lazim acaba ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.