Şimdi Ara

Mondial Vulture (MOTOSİKLET) Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
7
Favori
37.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maaşallah LPG li Motosikletler çığ gibi artıyor
  • hocam şu üretici şirketler ve söz sahibi markalar biraz daha kulis yapsalar da, gereken standartlarda göğsümüzü gere gere ruhsata işlete bilsek çok hoş olacak. ümitle bekliyoruz. :) yaşasın BRC yaşasın faruk usta. :)
  • Faruk usta aprilia leonardo 150 im var su sogutmali 4 zamanli lpg uygulanabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derkin

Faruk usta aprilia leonardo 150 im var su sogutmali 4 zamanli lpg uygulanabilir mi?

Karbüratörü fişekli ise veya injeksiyonlu ise uygulanır hemde lokum gibi olur

Soru soracak arkadaşların dikkatine : Soru sormadan önce motorunuzun karbüratörünün fişekli olup olmadığını yada injeksiyonlu olup olmadığını öğrenip burada belirtiniz,
    Teşekkürler.
  • Himm pardon benim ki membranli karburatorlu tesekkur ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derkin

Himm pardon benim ki membranli karburatorlu tesekkur ederim.

Rica ederim Karbüratorünüzü değiştirerek LPG montajı yaptırabilirsiniz.

• faruk usta motorumun biryerine sıkıştırabileceğim ebatlarda regülatör elinde varmı??? varsa fiyatı ne kadar? bilgilendirirseniz sevinirim...kolay gelsin ustam....
  • http://www.rialli.com/urunler/8607__karburator-komple-flansli-150-cc-cg-modelleri/

beni karbüratör bu peki biz lpg kullandık sonra benzine gecebilirmiyiz olaki tüp bitti ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilturk4646

http://www.rialli.com/urunler/8607__karburator-komple-flansli-150-cc-cg-modelleri/

beni karbüratör bu peki biz lpg kullandık sonra benzine gecebilirmiyiz olaki tüp bitti ?

Bu karbüratörü tanımıyorum malesef @yamyamaha nickli arkadaşımız size yardımcı olabilir belki.
    Yada karbüratörünüzün hava giriş yerinin resmini koyarsanız buraya daha net yardımcı olabilirim.

Tabiiki aynı arabalarda olduğu gibi lpg bitince benzine geçmeniz mümkün :)

• hemen bakıyorum ustam. hop
    bu karburator benim 200 luk crosumdaki kaburatorden az küçük yaklaşık 20000 km sorunsuz olarak kullandım. benzinden gaza gazdan benzine geçişte sorun yaşatmaz. sadece benzinde rolanti biraz yüksek geliyordu.
    yapı olarak basit bir yapısı var. hava yolunu acıp kapatan piston mevcut, onun ucunda iğne var. iğne memeyi kapatıp acıp yakıtı kontrol ediyor. hava filtresi tarafı kelepce ile tutturuluyor. motor emiş hattı iki adet somunla tutturuluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamyamaha -- 29 Ocak 2013; 1:51:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamyamaha

hemen bakıyorum ustam. hop
    bu karburator benim 200 luk crosumdaki kaburatorden az küçük yaklaşık 20000 km sorunsuz olarak kullandım. benzinden gaza gazdan benzine geçişte sorun yaşatmaz. sadece benzinde rolanti biraz yüksek geliyordu.
    yapı olarak basit bir yapısı var. hava yolunu acıp kapatan piston mevcut, onun ucunda iğne var. iğne memeyi kapatıp acıp yakıtı kontrol ediyor. hava filtresi tarafı kelepce ile tutturuluyor. motor emiş hattı iki adet somunla tutturuluyor.

Yanıt için teşekkürler, iyiki sizin gibi bir yardımcım var :)
  • ustammmmmmm ne demek. her daim emrinizdeyim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamyamaha

ustammmmmmm ne demek. her daim emrinizdeyim. :)

''Okurlarımın'' demek istediniz sanırım
  • yahu faruk ustam bize biryerlerden mini regülatör temin edemezmisin ?
  • Birazda eğlenelim.
    http://youtu.be/FY0zmdLLVnw
  • quote:

Orijinalden alıntı: gattling

yahu faruk ustam bize biryerlerden mini regülatör temin edemezmisin ?

İlgili yerlere yazdım yanıt bekliyorum.
  • bizde isterük. ....... mini minicik regülatorler.
  • SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYENİZ FS&AS OTOGAZ'DA

LAFIMI OLUR YOL ARKADAŞIYIZ...

• quote:

Orijinalden alıntı: faruksevgili

quote:

Orijinalden alıntı: asilturk4646

http://www.rialli.com/urunler/8607__karburator-komple-flansli-150-cc-cg-modelleri/

Bu karbüratörü tanımıyorum malesef @yamyamaha nickli arkadaşımız size yardımcı olabilir belki.
    Yada karbüratörünüzün hava giriş yerinin resmini koyarsanız buraya daha net yardımcı olabilirim.

Tabiiki aynı arabalarda olduğu gibi lpg bitince benzine geçmeniz mümkün :)

Hava Giriş Yeri Normal Motor Markası Asya AS 125

Mondial Vulture (MOTOSİKLET) Lpg dönüşümü ,LPG Montaj Resimleri BRC

gece gece anca bunları cekebildim hava filtresi takılı ondan ucunu cekmem imkansız hocam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilturk4646 -- 14 Şubat 2013; 18:06:26 >

• VENTURE ile aynı motor diye düşünüyorum tabiiki takılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.