Şimdi Ara

Mondial 150 zc ne dersiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
30.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: batuhany

quote:

Orjinalden alıntı: nighthawktr

dün plaka dahil suzuki an125 aldım 2500 ytl.Biraz araştırdım.Bunda karar kıldım.Henüz kullanma şansım olmadı ama, iyidir sanırım tavisye ederim

Kullanmadan iyidir sanırım diyip tavsiye ediyosun. Helal olsun, forumlar sizin gibiler yüzünden düşüyor.

Kardeş ben fikrimi söylüyorum.Tavsiye etsem de seni ilgilendirmez.Ne yazıp yazmayacağımı da senin gibi kendini forum koruyucusu sananlara soracak değilim.Hayatın bu forumlardan ibaretse o da senin sorunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nighthawktr -- 28 Mayıs 2008; 12:41:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: swirl

hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle

teşekkür ederim.Herkese güvenli sürüşler
  • handsome222 cok sanslısın boyle motorlara bınebıldıgın ıcın keske burdada vergıler dusuk olsa

supermoto hali cok guzel zaten supermoto hastası bırı olarak cok guzel yaptıgını soyleyebılırım gozume batan tek eksıgı elcık koruması olmaması
    onun dısında cok ıyı gorunuyor
    gule gule kazasız belasız bin

lacıvert halıde yamaha xt serisine benziyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kentacdis

handsome222 cok sanslısın boyle motorlara bınebıldıgın ıcın keske burdada vergıler dusuk olsa

supermoto hali cok guzel zaten supermoto hastası bırı olarak cok guzel yaptıgını soyleyebılırım gozume batan tek eksıgı elcık koruması olmaması
    onun dısında cok ıyı gorunuyor
    gule gule kazasız belasız bin

lacıvert halıde yamaha xt serisine benziyor...

elçiğide sen hediye et bari :D yorumun için teşekkür ederim ayrıca evet yamahaya benziyor fakat motoru yamahadan daha iyi.Ayrıca bu mod du tek başıma yapmadım yamahacenter de çalıştığım için bi kaç tane daha eleman yardımcı oldu.
  • selam arkadaşlar ben 18 yaşındayım. ilk motor deneyimini yaşayacağım. babamla beraber yarın gidip ikinc el mondial 150 zc adındaki motoru alacağız, 2011 model. daha 1100 km de. hiç yıpranmamış . temiz motor. üstünde oynama yok. yarın almaya gideceğiz. sizce ilk motor deneyimi için ideal mi ? ehliyetim yok ama, bende polis olmayan yerllerden geçmek zorunda kalacağım malesef :( işte bu az kötü ama. kask mask vs.vs. her bişey edindim. güvenli olacak. sizce uygunmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet_mert_shn -- 10 Nisan 2012; 17:20:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_mert_shn

selam arkadaşlar ben 15 yaşındayım. ilk motor deneyimini yaşayacağım. babamla beraber yarın gidip ikinc el mondial 150 zc adındaki motoru alacağız, 2011 model. daha 1100 km de. hiç yıpranmamış . temiz motor. üstünde oynama yok. yarın almaya gideceğiz. sizce ilk motor deneyimi için ideal mi ? ehliyetim yok ama, bende polis olmayan yerllerden geçmek zorunda kalacağım malesef :( işte bu az kötü ama. kask mask vs.vs. her bişey edindim. güvenli olacak. sizce uygunmu

Güvenli olan ne ? Trafik kurallarını bilmemen mi? Boyunu aşacak bir motora binmen mi? Polisten kaçma atraksiyonlarına girişecek olman mı?

Polisin yakalaması başına gelebilecek en iyi şey olur.1500 lira civarı ceza yersin, polis motorunu alır, babanla beraber mahkemeye çıkar savcıdan fırça yer motoru satar borcu kapatırsın.

Trafikte giderken önüne yaya atladı, yaştan dolayı tecrüben bisiklet olduğu için frenlere asıldın ön kitledi sen sağa savruldun, bu durumda yapabileceğin tek şey 120 kg bir metal yığınının kaya kaya yoldaki insana doğru gitmesini izlemek olur.Karşıdakinin burnu kanasın, mahkeme mahkeme dolaşırsın, maddi olarak yiyeceğin cezanın haddi hesabı olmaz, baban hapse kadar gidebilir.

En iyi ihtimalle de öndeki bir arabanın tamponunu indirirsin, o basit tampon dediğin şey 1000 lira civarında.Sigorta 5 kuruş ödemez, 1500 ehliyetten yersin 2-3 bin de karşı tarafın arabasını yaptırırsın 4500'e rahatça kapatırsınız hesabı.Elinde de ön takım dağılmış bir motor kalır.

Bunları yaşamana gerek var mı sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YnsTz -- 9 Nisan 2012; 15:08:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yns 

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet_mert_shn

selam arkadaşlar ben 15 yaşındayım. ilk motor deneyimini yaşayacağım. babamla beraber yarın gidip ikinc el mondial 150 zc adındaki motoru alacağız, 2011 model. daha 1100 km de. hiç yıpranmamış . temiz motor. üstünde oynama yok. yarın almaya gideceğiz. sizce ilk motor deneyimi için ideal mi ? ehliyetim yok ama, bende polis olmayan yerllerden geçmek zorunda kalacağım malesef :( işte bu az kötü ama. kask mask vs.vs. her bişey edindim. güvenli olacak. sizce uygunmu

Güvenli olan ne ? Trafik kurallarını bilmemen mi? Boyunu aşacak bir motora binmen mi? Polisten kaçma atraksiyonlarına girişecek olman mı?

Polisin yakalaması başına gelebilecek en iyi şey olur.1500 lira civarı ceza yersin, polis motorunu alır, babanla beraber mahkemeye çıkar savcıdan fırça yer motoru satar borcu kapatırsın.

Trafikte giderken önüne yaya atladı, yaştan dolayı tecrüben bisiklet olduğu için frenlere asıldın ön kitledi sen sağa savruldun, bu durumda yapabileceğin tek şey 120 kg bir metal yığınının kaya kaya yoldaki insana doğru gitmesini izlemek olur.Karşıdakinin burnu kanasın, mahkeme mahkeme dolaşırsın, maddi olarak yiyeceğin cezanın haddi hesabı olmaz, baban hapse kadar gidebilir.

En iyi ihtimalle de öndeki bir arabanın tamponunu indirirsin, o basit tampon dediğin şey 1000 lira civarında.Sigorta 5 kuruş ödemez, 1500 ehliyetten yersin 2-3 bin de karşı tarafın arabasını yaptırırsın 4500'e rahatça kapatırsınız hesabı.Elinde de ön takım dağılmış bir motor kalır.

Bunları yaşamana gerek var mı sence?

ilk motor deneyimi nereden çıktı ? çok motor sürdüm ben. ilk motor bu benim ilk motorum olacaktı.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.