Şimdi Ara

Mondial 150 zc ne dersiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
0
Favori
30.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne mantıktır ya sen şimdi hondayla mondialimi karşılaştırıyosun

YORUMSUZ....
  • TAMAM ARKADAŞLAR SİZ HAKLSISINIZMONDİALE DEVAM EDİN .SONUÇTA HERKESİN Bİ GÖRÜŞÜ VAR SAYGI DUYARIM.DEDİĞİMİ SERVİSE GİTTİĞİNİZDE ANLAYACAKSINIZ HAYIRLI SÜRÜŞLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: esentepeli_90

bu ne mantıktır ya sen şimdi hondayla mondialimi karşılaştırıyosun

YORUMSUZ....

Arkadaşım emin ol bugüne kadar benden fazla motor kullanmamışsındır.Şuanda İsveçte yamaha servisindeyim ve gerçekten motorla ilgili bilgim çook fazla.Ve herşey motoru kullanmakta bitiyor açıkçası bakarsan sağlam kalır bakmassan patates olur :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: handsome222

quote:

YORUMSUZ....

Arkadaşım emin ol bugüne kadar benden fazla motor kullanmamışsındır.Şuanda İsveçte yamaha servisindeyim ve gerçekten motorla ilgili bilgim çook fazla.Ve herşey motoru kullanmakta bitiyor açıkçası bakarsan sağlam kalır bakmassan patates olur :D

dostum isveçteyim demişken sorayım dedim orda yamahanın fiyatları nasıl yani burayla kıyaslandığın da dedikleri kadar fark varmı merak ettim

• quote:

Orjinalden alıntı: swirl

quote:

quote:

YORUMSUZ....

dostum isveçteyim demişken sorayım dedim orda yamahanın fiyatları nasıl yani burayla kıyaslandığın da dedikleri kadar fark varmı merak ettim

hangi modeli sorduğuna bağlı ayrıca 2. el fiyatlar Türkiye ye kıyasla baya düşük.Ben burdan getirtmek için bazı araştırmalar yaptım fakat büyük bir yol masrafı çıkıyor.Büyük masraf dediğim tırla getirtmek he kendine güvenip 3 günlük yolu çekerim dersen o başka :D Yedek parça ise çook kolay ve çabuk bulunuyor fakat yedek parça fiyatları çook fazla.Ama Yamaha nın fabrikasında çalışanlara %35 lik bir indirimi var ben ondan yararlanıyorum :D

• mesela sıfır R6 diyelim şu an 27.000 ytl burda orda ne kadar
  • sıfırı 24.000 ytl 2. eli ise 19.000 ytl
  • aşırı bir fark da yokmuş yaa
  • aradaki 3 milyara adam sıfır motor alıyo :p Bak ben şuan bu motoru kullanıyorum.

Mondial 150 zc ne dersiniz?
    Türkiye de ise 151rs var.Yazları onu kullanıyorum :D
  • bunun üstüne zıplayıp çıkmak lazım
  • gel bide bana sor
  • bu da mondialmi?
  • quote:

aradaki 3 milyara adam sıfır motor alıyo :p Bak ben şuan bu motoru kullanıyorum.

Türkiye de ise 151rs var.Yazları onu kullanıyorum :D

cok tatli sm ama plakasiz bu??
    markasi nedir? 125cc mi
  • arkadaşım bizim burda 30 moped diye birşey var bunlar plakasız ve ehliyetsiz kullanılabiliyor. Markası ise Rieju modeli de Drac. Buda motorun ilk hali

• valla 2 hali de güzelmiş
  • quote:

bu da mondialmi?

ne mondiali İsveç te mondial ne arıyo
  • dün plaka dahil suzuki an125 aldım 2500 ytl.Biraz araştırdım.Bunda karar kıldım.Henüz kullanma şansım olmadı ama, iyidir sanırım tavisye ederim
  • hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle
  • bu arada konuyu açan arkadaşımız yok piyasada
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighthawktr

dün plaka dahil suzuki an125 aldım 2500 ytl.Biraz araştırdım.Bunda karar kıldım.Henüz kullanma şansım olmadı ama, iyidir sanırım tavisye ederim

Kullanmadan iyidir sanırım diyip tavsiye ediyosun. Helal olsun, forumlar sizin gibiler yüzünden düşüyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.