Şimdi Ara

Mondeo MK5 almak istiyorum bakar mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar şu an büyük keyif alarak kullandığım 2 yıldır bende olan Bmw 530d 2004 M sport aracım var.

Çok çok memnunum fakat yakit tüketimi son günlerde artık başa çıkılamaz hale geldi benim için. Günlük kullanimda markete bile araçla giden birisi olarak, üzülerek satacağım arabamı..

Bmw den önce 2012 manuel 1.6tdi Passatim vardı ondanda memnundum. Simdi ise 2015 2016 1.6tdci manuel Mondeo Bakınıyorum.

Daha önce Ford kullanmamış biri olarak bu kasa 1.6tdci ile ilgili birkac sorum olarak.

-Sehirici tuketim Konyada sakin kullanimda 5, 5.5 litre civarı gezer mi yoksa 7 8 litre yakiyor mu?
    -Kronik sıkıntıları var mı?
    - 94bin tl ye bir araç buldum (tampon degisik 5000hasar kayitli titanyum 78binde)mavi renk
    led, sanruf vs yok bu araca ne verilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• - Konya'da sakin kullanımda 6 litre falan yakar ama 5 - 5.5 arası biraz zor. Ancak ışıksız trafiğin az olduğu bir güzergahta ve genelde uzun mesafeli kullanımlarda belki o değerler elde edilebilir.

- İlk gelen araçlarda emniyet kemeri veya tavanın oralardan ses gelme sıkıntısı vardı. Çözülebilen bir şey. Onun dışında kronik sorunu yok bildiğim kadarı ile. Motor zaten daha önce Focus3, C-Max'ta kullanılan ve sorunsuz bir motor.

- Bu aracın ikinci el piyasasını çok bilmiyorum ama şu an D-segmentinde ikinci eldeki F/P araçlarından birisi.

- Bu sınıfta açık ara en konforlu ve sessiz araç. Süspansiyonun darbe emişteki başarısı ve sessiz çalışması D-segment hiçbir araçta yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.