Şimdi Ara

Moldovada Şirket Kurmak istyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
1.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben yurt dışında şirket kurmak istiyorum. Web master olduğum için ülke çok önemli değil. Başta azerbaycanı düşündüm kardeş memleket vs dyerekten ama her sorduğum uzak dur kardeşim çok rüşvet dönüyor siyasi tanıdıklar lazım vs dedi.

Sonra kıbrıs düşündüm sağolsunlar masraflar uçup gitmiş.

Geçenlerde moldovada ki bir müşterim gel burada aç bankalarla anlaşmakta kolay dedi. 2,000-2500tlye kurarsın dedi. Sonra moldovadaki bir başka müşterim adam kazıklıyor onu diyen dedi gel burada teminat ıvır zıvırı dahil 300-400$yi geçmez dedi.

Bir yandan bir tanıdığım ise orada mafyacılık çok aç memleket şöyle yaparlar böyle rüşvet dönüyor falan dedi benim kafam gitti tabi :)

Arkadaşlar moldovada şirket açılış durumu nedir ne kadar maaliyet çıkar. Sanal pos şart olduğu için banka ile anlaşmam çok önemli.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisimben -- 19 Ocak 2016; 1:11:13 >

• şirket ne üzerine olacak o kısmı anlamadım??

Ayrıya sen tr olcaksan şirketi burada kurman lazım maliye yurt dışında düzenli para girişleri yapılan hesapları incelemeye alıyor...
  • tamamen sanal işler üzerine kurulacak ben trde olsam dahi şirket oradan işleyecek türkiye'ye para gelmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisimben -- 19 Ocak 2016; 2:29:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisimben

tamamen sanal işler üzerine kurulacak ben trde olsam dahi şirket oradan işleyecek türkiye'ye para gelmeyecek.

kazancınızı ülke içerisine nasıl sokacaksınız?

oradan banka hesabıma atarım burada harcarım diye bir şey yok arkadaş onu söylemiş. hesabınıza düzenli para girişi olduğu zaman maliye incelemeye alıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyumak istemeyen adam

quote:

tamamen sanal işler üzerine kurulacak ben trde olsam dahi şirket oradan işleyecek türkiye'ye para gelmeyecek.

kazancınızı ülke içerisine nasıl sokacaksınız?

oradan banka hesabıma atarım burada harcarım diye bir şey yok arkadaş onu söylemiş. hesabınıza düzenli para girişi olduğu zaman maliye incelemeye alıyor

Türk banka hesaplarına sokmayı kesinlikle düşünmüyorum. Oradaki bankaların kartlarını kullanacağım. İşleri biraz toparlayıp uluslararası pazarda çalışacağım ama bu sene düğünüm olduğu için ki bilirsiniz 100-150,000 arasında masraf oluyor şirket için ekstra masraf yapamıyorum ayrıca trde zaten şirketim var ama benim derdim buradakini kapatıp yurt dışına çekmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendisimben -- 19 Ocak 2016; 2:35:22 >

• muhendisimben kullanıcısına yanıt
    Tr ye para girişi yapılabilir bunun da bazı püf noktaları var.Lazım olursa yazarım..

şirket ne üzerine onu merak ettim .Mesela benim bir arkadaşım arkadaşlık sitesi avrdı yurt dışı kaynaklı hatırı sayılır bir üyelik ücreti vardı...
  • Hocam bunlarla alakalı sorumum yok sorun maliyeti nedir kaç günde kurulur evrak gerekli mi pasaportu al el en az 2 yıllık olsun dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bilgisi olan yok mu?
  • forumun bu saatte kalabalık olduğundan dolayı son bir umut soruyorum arkadaşlar bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba

Şirket kurulumunu yaptım yol iz bilmemek biraz maaliyet çkardı ama danışmanlık şirketlerine 3000 eurodan başlayan saçma fiyatları ödemekten iyidir. Kısa zaman içinde konuyla alakalı olarak bir makale hazırlayacağım.

Çuvalla para sakın ödemeyin
  • quote:

Arkadaşlar merhaba

Şirket kurulumunu yaptım yol iz bilmemek biraz maaliyet çkardı ama danışmanlık şirketlerine 3000 eurodan başlayan saçma fiyatları ödemekten iyidir. Kısa zaman içinde konuyla alakalı olarak bir makale hazırlayacağım.

Çuvalla para sakın ödemeyin

takip edelim.
  • dh deki liseli kardeşlerimizde her gün moldovia daşirket açıyorlardı zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2günde ne şirketi kurdun ya
  • Gel Çin'de kur, 5000$ civarı Hong Kong merkezli şirket kurabiliyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

dh deki liseli kardeşlerimizde her gün moldovia daşirket açıyorlardı zaten.

tam olarak yazdığın mesajı anlayamadım sevgili dostum benimle dalga mı geçiyorsun?
  • BaNgO kullanıcısına yanıt
    kurulumu yaptım hocam işlemler bitti artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

2günde ne şirketi kurdun ya

2 günde olur mu konu tarihine bakın 19 ocakta konuyu açtım şubatın ilk haftasıda moldovaya gittim şirket kurmak aslında zor değil 4-5 günde kuruluyor zorluğu yok yani
  • Şirketin adı ne? İsim koymadıysan CSB koy.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

dh deki liseli kardeşlerimizde her gün moldovia daşirket açıyorlardı zaten.

tam olarak yazdığın mesajı anlayamadım sevgili dostum benimle dalga mı geçiyorsun?

Diyor ki burası liseli dolu sana yardım edecek kişi zor bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Şirketin adı ne? İsim koymadıysan CSB koy.

adını falan koyduk ama şuan paylaşamıyorum maalesef :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.