Şimdi Ara

Moğol Kartal Terbiyecisi - Speedpaint

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3-4 günlük çalışma. sadece karakter konseptiyle başladı ve daha sonra arka plan ekleme yapayım dedim. ışık ve gölgede bu yüzdençarpıklık olabilir. Sol taraftaki karakterin profil görselini ayrı bir şekilde tutmaya çalıştım. İlk başlayacaklar için umarım yararlı olur. iyi seyirler

BayKuklayoutube
    i wanted to do character and concept design...something like this came out. i will also do 3D modeling of this drawing for my game project that I developed independently. ------------------------------------------------------------ Twitch yayınında canlı olarak yaptığım çalışma. Aslında bütün öğeler ayrı ayrı çizilecekti ve bu bir karakter konsept dizaynı olacaktı.Arka plan eklemek hiç aklımda yoktu. O yüzdendir ki aydınlık ve gölge bölümleri ayarsız olabilir. Zaten profil görselini mümkün olduğunca alandan uzak göstermeye çalıştım. iyi seyirler. -------------------------------------------- #karaktertasarımı #characterdesign #dijitalçizim #DrawThisInYourStyle #ToonMe #10Artstyles #101010Challange #OneLineArtChallange #OneMarker #PennyArtChallange
    https://www.youtube.com/watch?v=6ciLI3O_Pm4&feature=youtu.be

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.