DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
modiodal kullanan varmı arkadaslar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
1
Favori
1.437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> modiodal kullanan varmı arkadaslar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      19 Ocak 2013 16:14:21 Konu Sahibi
      Uzun süre ders calısamıyorum dikkat eksikligi için bu ilacı almayı dusunuyorum kullanan önericek olan varmı ? modiodal

• Yüzbaşı
      928 Mesaj
      19 Ocak 2013 16:20:51
      quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

Uzun süre ders calısamıyorum dikkat eksikligi için bu ilacı almayı dusunuyorum kullanan önericek olan varmı ? modiodal

valla hacı bu ilaç işe yarar mı bilmiyorum ama psikolojik sorunlarda ilaçlar çok fazla fayda vermiyor(örn:ben) bende de kaygı bozukluğu var.iki tane psikiyatra gittim.ikiside aynı teşhisi koydu.ikisininde verdiği ilaçlar bir işe yaramadı...

Gözümü açsam yaşıyor derler , gözümü kapatsam öldü derler , işte bu göz kırpışlarımın tümüne birden ömür derler.
    • Yüzbaşı
      269 Mesaj
      19 Ocak 2013 17:19:28
      Bende okb hastasiyim.Psikiyatriye gitmedwn kullanma derim .Seninkide tipta hastalik olabilir .Psikiyatriye git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

...!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Ocak 2013 17:20:01 Konu Sahibi
      Peki pharmaton nasıl ?

• Binbaşı
      1845 Mesaj
      19 Ocak 2013 18:18:27
      Ben ritalin kullanıyorum. Kısmende olsa işe yarıyor fakat baş ağrısı ve aşırı sinirli olma durumu var

• Çavuş
      73 Mesaj
      19 Ocak 2013 20:19:55
      ben kullanıyordum arkadaşım ama doktor gözetiminde kullan..yan etkisi çok fazla ben 5 gün kullandım depresyon haline girdim ve tamamen koptum derslerden 2gündür içmiyorum ailem bıraktırdı...

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.