Şimdi Ara

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
443.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu stopları nerden bulabiliriz bilgisi olan varsa yazsın lütfen
  • tsw 12 arka stoplar lazım şeffaf

Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)
  • Bende bir zamanlar 1974 model R-12 Tl kullanmıştım her yeri orjinaldi. Hatta Teyp takılan yerin orda birde hararet göstergesi takmıştım.Görevim gereği doğuda iken az kahrımızı çekmedi. O yollarda keçi gibi giderdi. Hala ara sıra özlüyorum.
  • çok hoş modlar
  •  Modifiyeli Renault 12'ler (Yeni! Yeni! Yeni!)

Bu fotoğraf da bizim arşivden Hey gidi günler hey. Zamanın Mersedesi.
  • renocuk güzelmiş ama hocam pası çürüğü yok nikelajları tamam
  • Tek kapılı R12 hoş olmuş paylaşım yapan arkadaşa teşekkürler

• şu son bmw takliti bence mükemmel olmuş bu adama ferra versen bukadar tutkulu modifiye edemez
  • Orjinalden alıntı: Power Of The Renault

bence en güzelide bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba-sultan -- 25 Mayıs 2007; 18:24:31 >
  • şu 61 plakalı olan beyaz toros benim . Burada onuda görünce inanın koltuklarım kabardı.

Bir dostumun reno 12 toros'u

• bu beyaz araba polonyada yapıldı ve orada hala Bende yaparken onu örnek alarak yapmıştım
  • benim 76 model renaul12 m vardı çürüküksüz ve sağdeydi geçirdiğim kazaile aracın parçaların bulamadım fransız malıydı ve pahalıdı daha sonra biraz kendimi toparladım yurdışından döndüğümde ilk işm arabayı amerikya götürmek oldu orjina sadık kalarak aracı dostum otomiciyle yenileledik araca bir v8turbo motor takdırdık iç kon foose disayn da yaptırdık 750watt hoparlor psp2 airbak spr koltuk klima zene farlar taktık ne yazıkki hiç bir fotarafın gönderemiyorum otomobil buraya getiremedim orda 45 bin dolara sattım
  • İYİDE OPEL ASTRA İRMSCERİN İŞİ NE
  • quote:

Orjinalden alıntı: mark3gteng
    benim 76 model renaul12 m vardı çürüküksüz ve sağdeydi geçirdiğim kazaile aracın parçaların bulamadım fransız malıydı ve pahalıdı daha sonra biraz kendimi toparladım yurdışından döndüğümde ilk işm arabayı amerikya götürmek oldu orjina sadık kalarak aracı dostum otomiciyle yenileledik araca bir v8turbo motor takdırdık iç kon foose disayn da yaptırdık 750watt hoparlor psp2 airbak spr koltuk klima zene farlar taktık ne yazıkki hiç bir fotarafın gönderemiyorum otomobil buraya getiremedim orda 45 bin dolara sattım

yaş kaç ??
  • yaşım nasipse42 iolacak
  • renoo ve ya başkabir araç modifiye edecekler ya aracın aslına sadık kalın yada o aracı eşi benzeri olmayacak hale getirin bütçem yetmiyor demeyin aracı bmye falan çevirmeyin ön farlar tekli olunca güzel oluyor arka kısımı kesip tamamen yeni bir şekil vermek şahane ben size tavsiye tavanı komple kesip düzgün bir şekilde 3-4cm kesin aracı yere yapıştırın ozaman canavar olduğunu göreceksiniz
  • burda bana taş attı (arabayı bmv ye benzetmeyin ) Abi ben arabayı modifiye etmek için internette bi dünya araştırma yaptım hangisi daha iyi durur diye. evet önde bmv böbreği koydum ama yakışıyo diye yoksa bmv ye benzetmek için değil. Hem arabamı amerikayada götüremem çünkü o kadar param yokkkk.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.