Şimdi Ara

MODİFİYE YE BAK BEEE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gerçekten güzel yapmış adam.Ama eski kasa Imprezalar daha bi güzeldi.
  • Wow Invidia egzoz varmış! süper olmuş geçen yaz bende taktırcaktım o egzoztan fırsat olmadı , sesi daha da güzelleştiriyor kerata.
  • Bagaj düzeni , kolon-kule gergisi yerleşimi çok güzel olmuş..
  • bu boş hali
  • Bu bir şey değil Ankara tork garajda daha ne makineler var :)
  • İridyum Buji ile normal buji arasında fark nedir herhalde baya var adamantinum iridyum titanyum ?
  • Fenaa
  • Bunu bir aceminin eline verildiğini düşünemiyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz60

aracın orjinalinde dış tasarım zaten böyle değilmiydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

Adam motor modifiyesi yapmış. Dış modifiye değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Orijinalden alıntı: dnz60

aracın orjinalinde dış tasarım zaten böyle değilmiydi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

Adam motor modifiyesi yapmış. Dış modifiye değil.

apaçi işi olmuş filan diye okuyunca:
    'adam dışına dokunmamış ki''dedim.
    motora yapılan işlemlere de mi apaçi işi denmeye başladı onu merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: rafii

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-5-0-0-h-p-n-o-c-o-m-m-e-n-t-asr-motors-t-a-k-a-s-l-i-58284467/detay/?source=promotion_chva

Arkadaşlar eleman süper modlamış aracı. Yalnız motorun fotosu bitirdi beni, iğne atsan yere düşmez deyimi var ya cuk diye oturuyo bu fotoğraf için.

Bizim enişte olur aracın galeriye satılmadan önce ki sahibi herşeyini o yaptırdı paşaoğlunda araç tam bir canavar hatta ilk başlarda 600 HP idi videosuda var isterseniz paylaşabilirim daha sonra 500 HP ye düşürüldü ve sıkıldı sattı

• Sıkıldıdamı Sattı _?? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casfaehan -- 19 Eylül 2011; 20:56:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: casfaehan

Sıkıldıdamı Sattı _?? :)

1 yıla yakın süre stok kullandı ondan sonra yaptı yapacaklarını 3 yıl oldu sıkıldığı için sattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RBdriftking -- 19 Eylül 2011; 20:56:56 >
  • Evet araç yaklaşık 500 hp. Müthiş bir hızlanma var. Vites küçültüp dip gaz yapınca eksozdan patlama sesleriyle araç hızlanmaya başlıyor.
    Yalnız eksozu fazla gürültülü biraz daha uysal sakin bişey takılabilir. Onun dışında muhteşem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RBdriftking

quote:

Orijinalden alıntı: casfaehan

Sıkıldıdamı Sattı _?? :)

1 yıla yakın süre stok kullandı ondan sonra yaptı yapacaklarını 3 yıl oldu sıkıldığı için sattı.

Kamyon Gibi Sesi Var :) Km de 1.5 tl yakıyodu Demişti Sanki :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.