Şimdi Ara

modifiye edilmiş oyun arayuzu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hemen herkes Nihilum un illidan stormrage i kesme videolarını izlemiştir.
    O videolarda videoyu çeken oyuncuların oyun içi action barları ve arayuz değişik gorumyor.Buyuler bir kenarda toplanmış,chat ekranlar alt taraflara serpştirilmiş vs.. oldukça değişik bir arayuz gorunuyor. Bu tur arayuzlerin nasıl ayarlanacagı konusunda fikri olan arkadaşlar anlatırsa sevinirim.

Eğer o tur yapılandırmalarbir add on ile oluyorsa adını yazıverin.

__tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __tr -- 28 Ekim 2007; 17:51:05 >

• sanada bol wow lu günler. Biraz ko lu birazda sro lu. Ha beta alırsan birazda warhammerlı günler olsun.

Droplarına zeval gelmesin. Her açtığın epic olsun. Farmlarda gang yemiyesin.

Selametle.
  • Noluyo lan
  • Aslına güzel yazmış. Derdini iyi anlatmış ama sondaki cümle ciddi anlamda bozmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: __tr

Merhaba;

Hemen herkes Nihilum un illidan stormrage i kesme videolarını izlemiştir.
    O videolarda videoyu çeken oyuncuların oyun içi action barları ve arayuz değişik gorumuyor.Buyuler bir kenarda toplanmış,chat ekranlar alt taraflara serğiştirilmiş vs.. oldukça değişik bir arayuz gorunuyor. Bu tur arayuzlerin nasıl ayarlanacagı konusunda fikri olan arkadaşlar anlatırsa sevinirim.

Eğer o tur yapılandırmala bir add on ile oluyorsa adını yazıverin.

herkese bol wow lu gunler bol drop lar

__tr

www.curse-gaming.com da arat istemedin kadar addon var yanlız Aralarında Spy olan addonlar dan uzak dur .

• quote:

Orjinalden alıntı: ESancak

Aslına güzel yazmış. Derdini iyi anlatmış ama sondaki cümle ciddi anlamda bozmuş.

sonraki cumleyi sildim

curse game de var cok sayıda ama sizde oraya bakarsanı goreksiniz ki beim istedigim tarzı bir add on yok.

hoscakalın
  • bongos u dene.
  • quote:

sonraki cumleyi sildim

curse game de var cok sayıda ama sizde oraya bakarsanı goreksiniz ki beim istedigim tarzı bir add on yok.

hoscakalın

Mesajını yazdıktan sonra bir kontrol et istersen ,Türkçeyi böyle katletmeyin.
  • bi ss cekip koysaydin tek tek yazardik addonlari ama genel olarak kullanilan

x-perl unit frames (target , target of target ve kendi hp mana barini duzenler)
    bongos (barlari cantalari mini map i boyutlandirma ve tasima)
    grid (raid arayuzunu gosterir)
    quartz (casting bar + gecikme )
    ora2 ( main tank targetlari gosterir)
  • Katledilen tek dil türkçe değil. Tüm dillerde bu sorun var.

Bir yandan türkçe karakter kullanmak (araya ingilizce kelime serpiştirmemek) ayıp değil. Diye yazmak istiyorum.
    Bir yandada dil sadece iletişim kurmaktır diye düşünüyorum.

Garip bi ikilem. (ama ikinci seçenek ağır basıyor, vazgeçiyorum)

(bakmayın benimde virgül felan kullandığıma. Alışkanlık olmuş... (yazım kurallarına dikkat ediyormuşum gibi görünmesin. Sadece alışkanlık. Askerlikten kalan bir şey. Senelerdir kurtulamadım :D )
  • Ben Türkçe'nin bozulmamasından yanayım sonuna kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.