Şimdi Ara

MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.923
Cevap
44
Favori
367.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni yasa gereği artık trafik polisleri mobil olarak emisyon ölçümü yapabiliyor.
    Ve ciddi bir cezasıda mevcut bu değer asiminda.
    Chiptuning yapılmış Araçlar bu konuda riskli değilmi sonuçta emisyon değerleri artmış oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba mehmet bey
    citroen c5 1.6 e hdi mcp yazılım mı box mı öneririsiniz ? garantisi 2 ay daha var
    araç 110 binde dpf iptali gerekir mi, ayrıca aracı 135 hp 350 nm torka sabitleyebilirmiyiz
    teşekkür ederim
  • s.a elimde honda civic dream paket var buna açık hava filtresi takmayı düşünüyorum ? hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirmi .
  • Bende orjinali 100hp olan astrami 120 ye cikartmak istiyorum.1.7 l motor.kilometresi 125bin.tavsiye edermisiniz yok kilometresi baya var kardes risk almami dersiniz?yada sadece 110 yap idare edermi dersiniz,bende derim 10hp icin degermi yani?hic bilmiyorum ya nasil bi fark oluyor 10hp de oyle bariz bi fark oluyormu.degermi?millet 40-50 hp fazla atiriyor ben şahsen oyle bi risk almam.ama bi yandanda diyom millet o kadar artiriyor ben 10-20 hp arttirtsam ne olcak sanki diye .işi bilen uygulayan birinin yardimina fikirlerine ihtiyacim var.şimdiden tessekurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e30 318is in 136 dan 170 hp ye cıktıysa o arabya saten chio egzost air intake kapak taşlaması g-trak sanzıman buji v.s herşey uygulanmıstır

silindirlerle oynadın desem motorun m50 yada 6 sılindir tipi degil senın motorun m42

kranklada oynayamazsın pistonlada kapaklada

yani bazı şeylere yazmıyoz diye millet alıyo başını gidiyo
  • cc_cihan kullanıcısına yanıt
    o araban atmosferik gırtlak yükle çıkabilceği 170 hp ondada beyin yazılım tabikide olur :D o yüzden bende böyle yazdım panpa
  • HarryBlade H kullanıcısına yanıt
  • hocam merhaba
    corsa c dizel araca (standart 69 beygir 170 tork ama 10 yaşındaki araç ) uygulama yapılırsa nasıl bir getirisi olur?
  • Teşekkürler Koray ve Mehmet Beyler. Birkaç hafta önce serviste enjektör beynini yediden programladıkları için 3 yıl önce yaptırdığım tuning silindi ve araç orjinal haline döndü. Biner binmez fark ettim. Sorunsuz bir şekilde Koray Ankara da 30 dk gibi bir sürede yeniden aracımı ücretsiz programladı ve eski haline getirdi. Çok memnun kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batbek

Merhaba Mehmet bey,
    Bira arastirdim ama bulamadim.

Renault megane coupe 3, 1.5dci 105 hp, km: 113bin de, yazilim olarak ne yaptirabilirim, ne sonuc alirim, turbo da vs. Herhangi bir problemle karsilasir miyim ?

Tesekkurler

Merhaba,

Megachips uygulaması sonucu 130hp 290nm ideal olacaktır. Problem yaşatmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagopik

Aracım TAM OTOMATIK 2002 VOLVO S60 2.0 T LPG (atiker).(180 beygir-240nm tork)
    Sayfayı 52. sayfadan itibaren tek tek okudum sadece volvo S40 lar için 2 tane talep görebildim.
    S60 lar için böyle bir talep olmuyor mu ya da uygulanamıyor mu?
    Araç 2002 model ve 256000 km de.Volvo formunda bir arkadaş böyle bir maceraya girmemem için uyardı aracın yaşından dolayı.
    Çünkü motorun ve şanzımanın yüksek torklara dayanamayabileceğini öğütledi ki kendisi oldukça bilgili bir arkadaş.
    Bir de özellikle 2001-2005 arası aracın şanzımanının karakteristiği olarak düşük devirlerde kararsızlık yaşıyor ve genelde şanzıman 150000 km civarında elden geçiyor.
    Bu model bir s60 a bir uygulama yaptınız mı yapılabilir mi.Üzerindeki LPG bunu kaldırabilir mi?
    Uygulama yüklenebilirse ilave olarak fren diskleri,turbo da oluşacak extra şartlardan dolayı turbo donanımında daha farklı malzeme kullanma gerekliliği gibi ilave masraflar oluşacak mı?

Eger bu model bir s60 a uygulama yaptıran arkadaşlar varsa ,deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

2009 sıralarında çok talep görürdü bu otomobiller. artık eskisi kadar uğraşılmıyor. O tayfa yeni otomobillere geçti..

Uygulanabiliyor .. Motor kondisyonuna göre %20-25 kadar tork ve güç artışı mümkün.

Otomobilin km si, kullandığı yakıt türü , yaşı, yazılımı hazırlarken göz önünde bulunduruluyor. Yeni bir otomobilmiş gibi davranılmaz tabiki.

Sizin sisteminiz sağlıklı ise hiçbir problem yaşamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: amo

Merhaba, yeni Qashqai 1.2 DiG-Turbo benzinli araç için uygulama varmı?

Evet ilgili araç içn performans çözümlerimiz var.

%15-20 kadar güç ve tork yükseltebiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

Yeni yasa gereği artık trafik polisleri mobil olarak emisyon ölçümü yapabiliyor.
    Ve ciddi bir cezasıda mevcut bu değer asiminda.
    Chiptuning yapılmış Araçlar bu konuda riskli değilmi sonuçta emisyon değerleri artmış oluyor.

Chiptuning in arttırdığı emisyon değerleri otomobil durduğu yerde ölçülemez. Hareket esnasında ölçüm yapabilen bir uygulama da yok.

Yani durduğunuz yerde gaza bastığınızda chiptuning uygulanmış alan devreye girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxiromulus

merhaba mehmet bey
    citroen c5 1.6 e hdi mcp yazılım mı box mı öneririsiniz ? garantisi 2 ay daha var
    araç 110 binde dpf iptali gerekir mi, ayrıca aracı 135 hp 350 nm torka sabitleyebilirmiyiz
    teşekkür ederim

Bu otomobile Chiptuning tavsiye ediyorum.. İstediğiniz güç değeri mümkün fakat tork biraz yüksek kaçmış.. Onu 340nm ye limitleyelim. Garantiyle işiniz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: taipedjie

Bende orjinali 100hp olan astrami 120 ye cikartmak istiyorum.1.7 l motor.kilometresi 125bin.tavsiye edermisiniz yok kilometresi baya var kardes risk almami dersiniz?yada sadece 110 yap idare edermi dersiniz,bende derim 10hp icin degermi yani?hic bilmiyorum ya nasil bi fark oluyor 10hp de oyle bariz bi fark oluyormu.degermi?millet 40-50 hp fazla atiriyor ben şahsen oyle bi risk almam.ama bi yandanda diyom millet o kadar artiriyor ben 10-20 hp arttirtsam ne olcak sanki diye .işi bilen uygulayan birinin yardimina fikirlerine ihtiyacim var.şimdiden tessekurler.

Motor kodu nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CorleoneXT

hocam merhaba
    corsa c dizel araca (standart 69 beygir 170 tork ama 10 yaşındaki araç ) uygulama yapılırsa nasıl bir getirisi olur?

88-90hp olur , tork 210a kadar çıkar.

Bambaşka bir otomobil olur altındaki..
  • Mehmet Bey merhaba, forumda göremedim tekrar olursa kusura bakmayın. 1.6 TDI SUBERB İCİN Chip Tuning DEĞERİ VE FİYATI NE OLUR ÖĞRENEBİLİRMİYİM? BUNUN DIŞINDA PERFORMANS ARTTIRAN VE YAKIT DÜŞÜREN ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR UYGULAMA VAR MI? TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Merhaba,

clio 3 1.2 2008 triptonik için 105 olan tork sorunsuz ne kadar artabilir?
  • aracım isuzu dmax 3.0 manuel vites 2005 model maximum ne kadar tork ve beygirgücü alırız geçen sene chip tuning yaptıracaktım mali nedenlerden dolayı bu seneye kaldı işallah kısa zamanda
  • 1.3 multijet 75 hp en son kaç olur usta.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.