Şimdi Ara

Modifikasyon Ürünleri Satan Siteler ve Mağzalar Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Silinebilirmi?" demiştim bir şey dikkatimi çekince ama sonra fark ettim ki konu çok uzun zamandır güncellenmemiş ve başlık altında oldukça modifikasyon ürünleri temin edilebilecek yerler hakkında bilgi açlığı hissediliyor galiba.. bu konu başlığı altında acaba bildiğimiz yerleri paylaşabilirmiyiz?..

Bana şuan lazım olduğu için araştırıyorum ve "http://www.firebal.net" adresinde ihtiyaçlarımı karşılayabilecek hiç bir şey yok artık desem yeridir..

http://www.moddshop.com/?urun-6195-Revoltec-LASER-LED-Mavi.html
    ve
    http://www.moddshop.com/?urun-6185-SUNBEAM-MAVi-LEDLi-ViDA--4-LU-PAKET-.html

adreslerindeki şeyler yapmayı planladığım plexi kasa için kullanabileceğim tipte şeyler.. biraz bekleyelim bakalım kimler neler paylaşıcak gidişhatına göre başlığı biraz daha toplar düzgün hale getiririz..

Site Adreslerini ilk mesaja'da yazıyorum; (18.Ekim.2011)

www.moddshop.com
    www.sanalmarketim.com
    www.firebal.com
    www.uygarelektronik.com
    www.gameekstra.com
    www.madeingamer.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthCroaton -- 18 Ekim 2011; 19:06:53 >

• Güzel bir site daha önce denk gelmemiştim , sen tavsiye istemişsin ben senden tavsiye aldım
  • moddshop.com firebalın izmir bayisi olan surf bilgisayarın internet sitesidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıplayanpırasa -- 9 Ekim 2011; 19:30:04 >
  • Bilmemek değil öğrenmemek ayıp
  • Ne kadar çok birbirimiz ile paylaşırsak o kadar çok öğereniriz :D bende bilmiyodum mesela bunu..

• teşekkürler
  • ilk postta verdiğin linkteki ledlere o para verilmez kendim yaparım daha iyi
  • fiyatlar değişik değişik hangisi iyi bunların şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zıplayanpırasa

moddshop.com firebalın izmir bayisi olan surf bilgisayarın internet sitesidir

izmir'in neresinde acaba? Bana kabloları toplamak için file felan lazım uv'ler için mor neon felan yerini tarif edebilir misiniz acaba yada izmir'de bulabileceğim bi yer?
  • sitesinde iletişim bilgilerinde yazıyordu güzelbahcemi güzelyalıda mı neydi ama fiyatlar cok pahalı firebaldan kargoyla almak en mantıklısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: UmTßrkY

ilk postta verdiğin linkteki ledlere o para verilmez kendim yaparım daha iyi

Bende almayı düşünmüyorum zaten.. dediğin gibi "http://forum.donanimhaber.com/m_49669428/tm.htm" başlığı altındaki anlatımdan faydalanarak kendime yapmayı planlıyorum bende,zaten elimde plexide var,gereken malzemeleride aldım kendime.Mod çalışmam devam ediyor çok güzel bir şey çıkıcak ortaya :D su tankını plexiden yaptım tamamen ısıtıp bükerek yaptım.. anakartın işaretlemelerini yaptım ve kestim bugün yakında bir başlık açıcam ama file şeklindeki kablo kılıflarını daha temin edemedim o yüzden bekliyorum :D psu yu da plexiden yaptım çok hoş oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthCroaton

quote:

Bende almayı düşünmüyorum zaten.. dediğin gibi "http://forum.donanimhaber.com/m_49669428/tm.htm" başlığı altındaki anlatımdan faydalanarak kendime yapmayı planlıyorum bende,zaten elimde plexide var,gereken malzemeleride aldım kendime.Mod çalışmam devam ediyor çok güzel bir şey çıkıcak ortaya :D su tankını plexiden yaptım tamamen ısıtıp bükerek yaptım.. anakartın işaretlemelerini yaptım ve kestim bugün yakında bir başlık açıcam ama file şeklindeki kablo kılıflarını daha temin edemedim o yüzden bekliyorum :D psu yu da plexiden yaptım çok hoş oldu :D

çalışmanda başarılar tip31 ile yapılan devreden bende daha önce yaptım yeşil şerit ledle ypamıştım güzel olmuştu

• quote:

quote:

file şeklindeki kablo kılıfı derken sanırım sleeve'den bahsediyorsunuz ... forumda satan arkadaşlar var .. ama uv' mi onu bilemiyorum .. gerek led gerek sleeve gerekse mod hakkında forumda oldukça bilgiler mevcut .... bende amatör mod'cu olarak projelerimizde münkün mertebe el becerilerimizi konuşturmaktan yanayım .. para harcayarak yapılan projeleride ilgi ile takip ediyorum ama el emeği gerçekten farklı ...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: barhonda1

quote:

quote:

file şeklindeki kablo kılıfı derken sanırım sleeve'den bahsediyorsunuz ... forumda satan arkadaşlar var .. ama uv' mi onu bilemiyorum .. gerek led gerek sleeve gerekse mod hakkında forumda oldukça bilgiler mevcut .... bende amatör mod'cu olarak projelerimizde münkün mertebe el becerilerimizi konuşturmaktan yanayım .. para harcayarak yapılan projeleride ilgi ile takip ediyorum ama el emeği gerçekten farklı ...

Bende el emeği ile kendi isteklerimi karşılıycak bir proje yapıyorum ama sleeve gibi şeyleride almak zorunda kalıyoz yani yerine başka ne kullanabilirim ki :D çalışmam da resimleri ekleyince görüceksiniz,herhalde önümüzdeki hafta büyük ölçüde sona yaklaçıcam o zaman eklemeye başlıycam resimleri,neredeyse herşeyi kendim yapıyorum.. sleeveleri forumdan irtibatta olduğum 2 kişi var,istediğim renk sarı olduğu için EIN'den haber bekliyorum.. forumda mod çalışmaları ile neredeyse her türlü konu hakkında bilgi mevcut dediğiniz gibi bende benden öncekilerin bilgilerinden faydalanmaya çalışıyorum.. :D

• o zaman size kolay gelsin .. umarım projeniz istediğiniz gibi olur
  • kardeşim çok lazımdı çok yardımcı oldun sağolasın
  • Güzel kaynak
  • Kesinlikle gameekstra.com'dan stok bilgisi sormadan sipariş vermeyin bi ürün için havale yaptım stokda yok diyolar ama stokda var gözüküyor adamlardan paramı geri iade istiyorum muhasebe ortada yok
  • Sadece modifiye malzemesi satan Yabancı siteler var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.