Şimdi Ara

MODERN WARFARE REMASTERED | PSN Plus 5 Mart'ta Ücretsiz | PS4 ANA KONU (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
12
Favori
31.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korktugum basima geldi ölme suresini su anki codlar gibi yapmislar ki ben zaten tahmin ediyordum bops3 aw neyse bu da o su an ilk goren salisede ölduruyor kisaca BOK gibi multisi var hic ama hic sarmadi 2007-2008 donemi sabah aksam oynardik bu oyun o oyun degil, battlefield 1 ile devam Bfnin gozunu seveyim, Allahtan para vermedim single bitirecegim sadece 3 macta midem bulandi yok abi 2007deki hissin zerresini alamadim multiden, o zamanlar guzelmis...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 9 Kasım 2016; 22:30:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Korktugum basima geldi ölme suresini su anki codlar gibi yapmislar ki ben zaten tahmin ediyordum bops3 aw neyse bu da o su an ilk goren salisede ölduruyor kisaca BOK gibi multisi var hic ama hic sarmadi 2007-2008 donemi sabah aksam oynardik bu oyun o oyun degil, battlefield 1 ile devam Bfnin gozunu seveyim, Allahtan para vermedim single bitirecegim sadece 3 macta midem bulandi yok abi 2007deki hissin zerresini alamadim multiden, o zamanlar guzelmis...

Bir çokkişi bu konudan muzdarip ama bazıları memnun:) ah ahh nerde o eski mw dönemleri

• REZALET multisi, o zamanlar iyiydi su an BF1 varken zaten iyice sogudum.

Bir yandan da iyi oldu ikilemdeydim bf1 ile devam cod4 platin kasarim sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

REZALET multisi, o zamanlar iyiydi su an BF1 varken zaten iyice sogudum.

Bir yandan da iyi oldu ikilemdeydim bf1 ile devam cod4 platin kasarim sadece.

Ölme süresinde,silahların dmginde değişiklik yokta bağlantı yapısı o zamanlar gibi değil yakın zamanda PC'de orjinal hali multi oynadım ondada ölümler hızlı zamanında da hızlıydı hafıza yanıltmasın ama dediğim gibi bağlantı yapısı yeni CoD'lar gibi olduğu için sanki çatışma sırasında kaçma imkanı çok çok daha az gibi geliyor buda daha çabuk mu ölüyorum acaba dedirtiyor insana.

Oyunun rakamsal olarak verileri orj ile aynı en ufak silah verilerinde oynama yok veya kişinin canının artması azalmasıda söz konusu değil %100 netcode kaynaklı bir his.
  • Keske 360i satmasaydim bir denerdim 360 zamani 1mbit download 0.5 upload ile krallar gibi oynardim simdi akksiz 50mbit download 5mbit uploadim var adam önumde ışınlandi benden biri, ha baglanti boyle olmus ha ölme zamani kisalmis ayni sey bu oyunun Allah belasini versin 3 macta baydi beni, o zaman tum codlarda yok ölme suresinde degisiklik su an bops3 aw neyse bu da o ölme öldurme suresi, benim icin cod bitmistir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 9 Kasım 2016; 22:51:08 >
  • Şukunu verdim panpa Bf1 çöpmüş

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hocam cod4' de gecikme sorunumu var ?
    Daha denemedim çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 9 Kasım 2016; 23:48:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Hocam cod4' de gecikme sorunumu var ?
    Daha denemedim çünkü.

Salisede öluyorsun benim takim arkadasim da isinlandi lagdan rezil online deneyin gorun.

Single veteran akar.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Tüm beklentilerim bu oyun için ne bf nede birbaşka oyunu böylesine aşkla bekledim böyle yorumları görünce ister istemez üzülüyorum. Bakalım kısmetse cuma günü deneme şansı bulacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, "lag" arada oluyor. Çıktığı günden beri "beni" bunaltacak lag'a 2 defa denk geldim, çıktım yen oyuna girdim düzeldi. Oyun "bu" yıllara göre daha hardcore, kısa sürede ölüyorsun ama "o" yılda da öyleydi. "Çat" diye de ölmüyorsunuz merak etmeyin.

MODERN WARFARE REMASTERED | PSN Plus 5 Mart'ta Ücretsiz | PS4 ANA KONU

• Saol edem hallettım dilinesaglık

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Arkadaşlar, "lag" arada oluyor. Çıktığı günden beri "beni" bunaltacak lag'a 2 defa denk geldim, çıktım yen oyuna girdim düzeldi. Oyun "bu" yıllara göre daha hardcore, kısa sürede ölüyorsun ama "o" yılda da öyleydi. "Çat" diye de ölmüyorsunuz merak etmeyin.

aynen katılıyorum.

• Bog'u özlemişim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Arkadaşlar, "lag" arada oluyor. Çıktığı günden beri "beni" bunaltacak lag'a 2 defa denk geldim, çıktım yen oyuna girdim düzeldi. Oyun "bu" yıllara göre daha hardcore, kısa sürede ölüyorsun ama "o" yılda da öyleydi. "Çat" diye de ölmüyorsunuz merak etmeyin.

lag, ilk günu benide rahatsiz etti lakin caresini buldum pc icin konusuyorum native 1080p ayarini kapatip, %1001080P YADA %801080p olani secer isek lag kalmiyor konsolda ki ayarlari bilmiyorum .

• Oyunun multisi varmı beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Oyunun multisi varmı beyler

olmaz mi cod mw yi oyun yapan sevdiren kalbimizi calan multisidir
  • Hikaye modu ne sardi be veteranda, en son 2009da bitirdigim icin unutmusum baya, buyuk ekranda akiyor oyun adamlar kapilarin rengini bile degistirmis bu arada remastered surumde

• Ps4 Pro da oynayıp da grafik vb seçeneklerini bulabilen var mı ?
  • Time Paradox trophysi çok iyi, MW3'e gönderme var
  • Dedicated Server olayı olmadan önce oyun çok keyifliydi. 9 turk 2 avrupalı'nın olduğu loby'lerde host hep türk bir oyuncu olduğu için lag ile ilgili sorunlar yaşamıyorduk. Henüz Titanfall 2 almadım ama canlı yayında looking on your region diye bir uyarı var oyun aramasında. Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.