Şimdi Ara

MODERN WARFARE REMASTERED | PSN Plus 5 Mart'ta Ücretsiz | PS4 ANA KONU (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.051
Cevap
12
Favori
31.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

Yabanci forumlarda ve başka forumlarda remestrad da baglantinin çok kötü olduğunu ve silahlarin cok sektigini söylüyorlar oynayan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

Bir kere önümdeki adamı vuracakken bağlanti da sıkıntı oldu adam baktım beni çoktan öldürmüş
    Başka sıkıntı yaşamadım gayet akıcı
    Silah sekmeleri tam kıvamında sekme olayı abartı değil yani

Alicim bnde aldım gardini al şimdiden 😂😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haritaları bilmediğim için çok ölüyorum arkadas bide alışma süreci var ben baya geç açılıyorum :(

• quote:

Haritaları bilmediğim için çok ölüyorum arkadas bide alışma süreci var ben baya geç açılıyorum :(

😄

• Multi player neden kapalı hala anlamadım..
  • 4 kasım olmasına rağmen İzmir de hiçbir yerde kutulu satışı yok henüz.
    Sırf Modern Warfare 4 ün remastered sürümü var diye alacağım ama satan yer bulamıyorum.
    Battlefield 1 i resmi çıkış tarihinden 4 gün önce aldım.

Oyun satan yerler bile bir haber,bilgisi olan varmı?

• quote:

quote:

quote:

Yabanci forumlarda ve başka forumlarda remestrad da baglantinin çok kötü olduğunu ve silahlarin cok sektigini söylüyorlar oynayan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?

Bir kere önümdeki adamı vuracakken bağlanti da sıkıntı oldu adam baktım beni çoktan öldürmüş

Alicim bnde aldım gardini al şimdiden &#128514;&#128514;

Sen bu oyunu oynamazsın. Zerre kadar sana uygun bir oyun değil ceyhun

• Bu sene super btf 1 ve mw 2 tane kaliteli fps oyunumz var

• arkadaşlar istanbulda spotçulardan alan olursa haber verebilir mi fiyatıyla birlikte
  • Bende bir kaç değerlendirme yapmak isterim.

şu an 14 lv oldum oyun kaymak gibi kaç saat oynadım 2 kere kısa süreli lag oldu başkada sıkıntı yok. ben hard core oynarım hep hc tdm de ölünce saniye bekleme var olmasa iyiydi. zaten hc sd ciyiz oda çok sıkıntı değil.

grafikler müthiş zaten. birde orjinaline bağlı kalınarak pastel renkler kullanılmamış dolayısıyla saatlerce oynasanda gözleri yormuyor.

haritaları ezbere bildiğimden sanki 2007 den beri devam ediyormuşum gibi geliyor. silahlarda sapma sapıtma yok olması gerektiği gibi. tabi seri atışlarda en sitabil olan yine M4 ben onu ve G36C kullanıyorum.

vuruş hissi yerinde abartılmamış. sesler natürel. 25 adet class veriyor bence gereksiz fazla 10 veya 15 yeterde artar bile.

menülerde ufak tefek ayarlamalar yapılmış gayet hoş olmuş. COD4 ün fon müzikleri zaten efsane aynen devam ediyor.

sonuç olarak gerçekci ve ps4 ün o güzel grafikleri ile baymadan yormadan FPS oynamak isteyen benim gibi yaşı 40 lara gelmiş oyuncular için müthiş bir gelişme oldu.

son olarak COD İW beş para etmez. 2 sınıf bir oyun cerezlik şahsen ben parasını vermeme rağmen indirmicem bile demo yetti. BO3 ise çok hızlı ve bol teknolojili hoplamalı zıplamalı oyun oynamak isteyenler için hala bomba bir oyun arada onuda oynamaya devam edeceğim sanırım..

herkese keyifli oyunlar COD4 foreverrrr

• HEKTOR-NG kullanıcısına yanıt
    grafikler konusunda size katılmıyorum. hiç beğenmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

grafikler konusunda size katılmıyorum. hiç beğenmedim

Single yeterli grafikte online birkac map haric ozenilmemis pek ama oyun gercekten iyi bunun ustunde oyun zor cikar belki cod 2.dunya savasina donerse bu jenerasyon yeni efsana olur

• Sadece full hd yapsalar bie yeterdi grafikleri geliştirmeleri onus, oyun dünyasında hem single hem multisiyle dediğim gibi ilk 5'e girer.
  • Birkaç el attım tabi yıllardır oynamadığım için az biraz dağıldım :). Oyun tek kelime ile mükemmel olmuş o eski günlere dönmek bile yetti. Bu nesili eğer popülerliğini kaybetmezse multiplayer olarak MW Remastered ile kapatabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

quote:

quote:

Alicim bnde aldım gardini al şimdiden &#128514;&#128514;

Sen bu oyunu oynamazsın. Zerre kadar sana uygun bir oyun değil ceyhun

Oynamassam baktım direk change yaparim sahinim sıkıntı yok &#128514;

• Lag var. Bayağı bir lag var hem de. Oyunun bir de kitlendi 2 sefer oyun bittikten sonra. Onun dışında oldukça güzel, ama kol ayarlarını ayarlayamadım, pc'de oynadım yıllar önce şimdi ps4'de zorlanıyorum. bf gibi de değil.. çat diye ölündüğü için :D Onun dışında güzel olmuş, bu yıl oynanacak 3 oyundan biri.
  • Oyunu bıraktığımda sabah 7 olmuş Allah'tan 4 12 işe gidecem eski cod günlerime geri döndüm
    3 yıl garanti götürür beni bu oyun

• Alicim bizde çok oynadik bu codu terminal village arkaden v.s kabune tr ben omur diye bi arkadas private mac yapar cok sabah yattigimizi bilirim umarim eskisi gibi sabah olmasada keyifli olcagini umit ederim 😎

• Alıştıktan sonra keyifli battlefield den sonra buna alışmak zor geldi
    Ama alışıyorum
    Zaten alışınca zevkli oldu baktım saat 7 olmuş

• Sonunda Battlefield 1 den sonra Modern Warfare 4 Remastered için bugün aldım.
    MODERN WARFARE REMASTERED | PSN Plus 5 Mart'ta Ücretsiz | PS4 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Quantu_M

Birkaç el attım tabi yıllardır oynamadığım için az biraz dağıldım :). Oyun tek kelime ile mükemmel olmuş o eski günlere dönmek bile yetti. Bu nesili eğer popülerliğini kaybetmezse multiplayer olarak MW Remastered ile kapatabilirim.

Yorumunu gördüm X360 döneminde Strike map, o ortada helikopter enkazı olan yerde yardırıyorduk senle başkan. Tekrar oynayasım geldi anasını satayım.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.