Şimdi Ara

Modern Warfare 3'ün Satışları Black Ops'un Önünde (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

İlk yorumu yapan arkadaş gibilerini gördükçe ülkemizde ne kadar dengesiz oyuncuların olduğunu tekrar görüyoruz. Crysis 2 haberlerinin hepsinin altına "Herşey grafik değildir." yazan insanlar, MW3 haberlerinin hepsinin altına "Aynı oyun." yazıyorlar. Aslında cevap vermeye bile gerek kalmıyor. Fanatiklik almış başını gitmiş. Tamam, eleştirini yap ama hep aynı muhabbet be arkadaş. Baydı artık.

Lafı şeyinden anlamak diye buna denir. Ben grafikten bahsettim mi? Hep aynı şeylerin olduğunu kastettim. Oynanış videoların da, aralarında geçiş yapabildiğimiz dürbün ve birkaç yeni silah dışında hiçbir yenilik yok. Bomboş. Karakterimizin yürüyüşü, şarjör değiştirmesi, bomba atışı, koşuşu, botdaki herifin sağa sola geçiş hareketleri hepsi aynı şey. Seslerden bahsetmiyorum bile. BF3'e bakıyorum, adamlar yenilik getirmiş bir sürü, karakterin sürünerek hareket edişi, silahın tepkimeleri, yıkılan duvarlar, animasyonlar, sesler. Herşey yeniden yapılmı

• burdaki bf3 fanlarının çoğu cod serisini oynadı adım gibi eminm ve yne tükürdüklerini yalayıp mw3 ü oynicklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theodorus321

battlefield yokken cod vardı hepiniz cod oynuyordunuz ilk modern savaş temalı oyun cod 4tü bad company falan hepsi coda özendi
    İlk BF olan Battlefield 1942 2002 yılında çıktı. İlk CoD olan Call of Duty 2003 yılında çıktı.
  • BF3 de adam sürünerek haraket ediyormuş. vay be teknolojinin gözünü seveyim. beyler yenlik bu işte sürünerek hareket etmek hemen bf3 alalım. Silahı tek el tutup tuvalete zıçmaya yetişir gibi koşmak mw3 de olmayan birşey yenilik yoksunuyuz gerçekten. BF3 de yenilik çok lazer silahları olacakmış bir çok yeni silah keşfedildi malumunuz. Ayrıca sg deki grafiklerinin yarısını multide görürseniz öpün başınıza koyun oyun çıkınca ağlamayın sakın meğer mw3 ile o kadar farklı değilmiş diye!
  • ne yani cod'u eleştiriyoruz diye o oyunu oynamıyacaz mı XD

veya oynayınca tükürdüğümüzü yalamışmı olucaz vay be olaya bak .

Farkettiniz mi bilmiyorum ama bf3 ps3 görüntüleri videoalara cıktıktan sonra fena halde eleştiriliyor.Daha önceleri harika grafikleri var denen oyun şimdi herşey grafik değildire çevrildi

zamanında bf3'e laf konduranı -'ye boğarlardı.Şimdi tam tersi bi durum var

acaba kedi ulaşamadığı ciğere mundar mı diyor anlamadım tam olarakXD
  • MW3 ve BF3 güzel oyunlardır,iyidir,mümkünse her iki oyunu da ayrı ayrı değerlendirip oynamak gerekir.fanboyluğa soyunmaya lüzum yoktur.
  • bencede bu muhabbetler sıktı artık ben 2 oyunuda seviyorum bir oyunu kötüleyince eline paramı geçiyor arkadaşım?Ben şahsen 2 oyunuda alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: theodorus321

battlefield yokken cod vardı hepiniz cod oynuyordunuz ilk modern savaş temalı oyun cod 4tü bad company falan hepsi coda özendi

İlk BF olan Battlefield 1942 2002 yılında çıktı. İlk CoD olan Call of Duty 2003 yılında çıktı.

Üstüne Battlefield 2 yani arkadaşın tabiri ile modern savaş temalı oyun CoD Modern Warfare'den 2 sene önce çıktı. Sorarım o arkadaşa hangisiymiş bakalım ilk gelen modern savaş temalı oyun. Millet fanboyluktan uçmuş iyice. Birde BF fanboyları CoD'u oynayacaksınız zaten vs. diyorlar. O arkadaşlar için kolay yani mamundadan indir oyna. Her sene ısıtılıp ısıtılıp önüme koyulan oyuna 60 dolar vermem korsan oynarım işte tepkimde budur. Ama gider BF 3 için paşa paşa 60 dolar veririm.

• Merak ediyorum ordan burdan laflarla konuşuyorsunuz oyunun son halini gördünüzmü ? Nasıl karar verebiliyorsunuz hemen ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.