Şimdi Ara

Modern Warfare 3'ün Satışları Black Ops'un Önünde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         İngiltere'nin büyük oyun dağıtımcılarından biri olan Game'e göre Call of Duty: Modern Warfare 3'ün ön siparişleri geçtiğimiz senenin lideri olan Black Ops'a göre daha hızlı gidiyor.

Game'den Tom Devine'in yaptığı açıklamaya göre ön siparişler bariz bir farkla Treyarch'ın oyunundan yılın aynı zamanı baz alındığında daha ilerideymiş. Açıklamanın devamında ise "Call of Duty'yi destekleyen harika bir oyuncu topluluğu var ve oyunu erkendan alanlar için bizim de sürprizlerimiz bulunuyor" dendi.

Önce Modern Warfare 2, sonra da Black Ops ile kırılan satış rekorları anlaşılan Modern Warfare 3 ile yeniden yazılacak.

• İnsanlar zaten ellerinde olan bi oyun için neden bu kadar heyecanlanıyolar, anlamış değilim
  • Aynen millet akıllanmamış hala black opsdan mw2den sonra yine alıyorlar
    MW3 çıksın MW2'ye MW3 mod yapmak zor olmayacaktır nede olsa aynı şeyler
    Hatta paragöz activision MW3'ü hem standalone oyun hemde mw2'ye DLC olarak çıkartsın daha çok para kazanırlar
  • İlk yorumu yapan arkadaş gibilerini gördükçe ülkemizde ne kadar dengesiz oyuncuların olduğunu tekrar görüyoruz. Crysis 2 haberlerinin hepsinin altına "Herşey grafik değildir." yazan insanlar, MW3 haberlerinin hepsinin altına "Aynı oyun." yazıyorlar. Aslında cevap vermeye bile gerek kalmıyor. Fanatiklik almış başını gitmiş. Tamam, eleştirini yap ama hep aynı muhabbet be arkadaş. Baydı artık.
  • Tüm millet gerizekalı bizim bf3 alan adamlarımız süper zeka evet ortada demekki ne insan eğlenmek istiyor oyun oynarken o süper grafikli atmosferi değil !
  • İnsanlar istediklerini alıp oynarlar kimsede sizden bir görüş beklemiyor.İnsanları Cod aldı diye ayıplamak yargılamak bence çok saçma.Tamam BF3 çook daha güzel gözüküyor ama insanların kendi zevki.Hem BF3 MW3 ten çok satınca elinize ne geçecek sizde sponsormusunuz oyuna ?
  • adamlar her oyunlarında rekor kırıyor bu herne olursa olsun bir başarıdır arkadaşlar.
  • Call of Duty'i kötüleyenleri anlamıyorum.( Aynı şekilde BF 3'ü de...) Sen milletin avukatımısın da o oyunu alanları aptal yerine koyuyorsun? Sen kimsin ki bu hakkı kendinde buluyorsun? Demek ki oyun BF3'ten daha çok ilgisini çekiyor da almıyor. Demek ki Call of Duty'i daha çok beğeniyor. Kimsenin fikrine karışamazsınız. Aynı şeyler, aynı grafikse sen alma kardeşim ; alan alıyor nasıl olsa. Başkalarının tercihleri hakkında da ileri-geri konuşmayın. Sen BF 3 alıyorsan saygı duyulur, adam da MW 3 alırsa sen de ona saygı duyarsın. Bu kadar basit.
  • benim görüşüm cod'un oyunları fazla hızlı.
    yani direk aksiyon olduğundan sevmiyorum.
    battlefield tarzım.
  • battlefıeld bad company 1 ve 2 oynama fırsatım yakaladım ve 2 sınıde 1 haftada bıtırdım.
    Düşüncelerim battlefield tamamiyle değişmiş kendine has olan özgürce savaşma olasığımız kalmamış.neden böyle bir değişikliğe gitmişler bilmiyorum ama şahsen yenilerinde, eski battlefieldları aradım.Çünkü benim aklımdaki battlefield özgürce gezmeyi istediğin aracı sürmeyi ve bayrak kapmaca var.Şimdi Cod.MW gibi yapmışlar ama olmamış bence.
    Cod.MW3 ise arz-talepden kaynaklanan bir ürün oldugunu dusunuyorum :)
  • battlefield yokken cod vardı hepiniz cod oynuyordunuz ilk modern savaş temalı oyun cod 4tü bad company falan hepsi coda özendi
  • COD nasil modern warfare 1'den sonra ün kazanip çok satmaya basladiysa BF3'de ayni sekilde un kazanip cod'a fazlasiyla yaklasarak satabilir......
  • oyunun sistem gereksinimleri açıklandıysa bi yazar mısınız?
  • kimse bf3 satamaz demedi ki zaten ben 2 oyunuda almayı düşünüyorum ama açıkça söylemek gerekirse mw3 için daha çok heyecanlanıyorum.ayrıca bir oyunu babamızın malı gibi savunmanın kimseye faydası olmaz.adam cod un oynanışını sever cod alır. bf sever bf alır.firmaların pazarlama müdürlüğüne soyunmanın alemi yok.herkes zevk aldığı oyunu oynasın keyfine baksın.
  • Bu kadar konuşuyorlar sonra gidip oyunu oynuyorlar

Tükürdüğünü yalamak zor olmuyormu
  • Ön siparişleri şuan için iyi olabilir ancak oyun çıktığında satış rakamlarının ben serinin diğer oyunlarına göre daha fazla olabileceğini düşünmüyorum.Umarım yanılırımda COD MW3 çok satar.
  • Her sene kendi rekorunu kırmayı başaran bir oyun iyi bir başarı ama puanlamalardaki başarısı ne olacak acaba?Asıl merak ettiğim bu.
  • Niye bukadar olay yapıyorsunuz anlamıyorum 2 side mükemmel oyunlar.Kimimize göre biri daha ağır basar.

2sinide alın oynayın biri daha çok aksiyona dayalı biri takım oyunu .2 sininde zevkleri ayrı.
  • siz BF3 mü MW2 mi daha güzel diye tartışadurun, ben iki oyunuda alıcam ve 2 kat fazla eğelenicem :D
  • insanlar satın almaya devam ettikçe firmalarda hiç uğraş hiç emek vermeden aynı şeyi ısıtıp ısıtıp satmaya devam edecekler. ha ben birşey demiyorum isteyen istediğini alır ama alırken bir bakıpta almak lazım sırf bu hırslı tüketicilik yüzünden piyasada kaliteli oyun kalmadı çünkü adamlar ne satsa alıyoruz olan oyun dünyasına oluyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.