Şimdi Ara

Modern Warfare 2 / Bad Company 2 / BlackOps ---> Online ## Hangisi seçilmeli ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
3.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: theformul

Beyler saçma saçma polemiklere girmenize gerek yok kimse ne istiyorsa onu oynasın !!

Call of duty bir çatışma oyunudur küçük yerlerde çatışırsın vurulursun tekrar doğarsın gibi gibi
    Battfıeld daha kapsamlı bir savaştır harita çok büyüktür yakın çatışmadan ziyade büyük bir savaş vardır. ben şahsen callofduty diyorum ama baska biri battfıeld diebilir polemiğe girmeye gerek yok.

• Bir şey sorucam neden cod lara binalar için hasar alma falan koymuyorlar ki? Bu satış stratejisi ile ilgili bir şey falan mı?
  • Alteriwnet hile kaynar ama orjinal black ops alıp steamde oynadınmı çok daha az hile görürsün.
  • bc2 ezer geçer.

arkadaş tutturmuş nefes tutma yok diye başka bişi bulamamış bc2 de soğuktan donarak ölme bile war sen nediyosun.

bıkmadınız mı aynı oyunu biraz değişik silahlarla değişik maplerde oynamaya 2 değişik perk 2 death streak ooh al sana yeni cod yada Gelişmiş cs diyelim.

BC2 de çatışmanın gerçekten içindesiniz. boşverin tankı helikopteri o sesler o patlamalar hangi oyunda war ya?

BC2 3-4 gün alışmadan oynanacak oyun değildir ölür ölür durursunuz o zaman zarfında da vazgeçerseniz oyun kötü dersiniz yapılmış en iyi savaş oyunudur kanımca.

BF3 çıkınca ona ne diceksiniz çok merak ediyorum.
  • Eskiden bende CoD'yi severdim ama BC 2 oynadıktan sonra fikrim değişti, objektif olmak lazım hangi oyunda aşağıda saydığım özellikler mevcut veya daha iyi. CoD'de koşup adam vurmakdan başka ne var son derece monoton bir oynanışa sahip, BC 2'de engineer olur tank zırhını tamir edersin, medic olur vurulan askerleri iyileştirirsin, yeri gelir helikoptere biner düşmana füze yağdırırsın binalar yıkılır, CoD'deki killstreaks falan hikaye yeni birşeyler eklemeye çalıştıkça gerçekçilik azalıyor, ufacık haritada bombardıman uçakları bombaları bırakıyor ortada doğru düzgün hasar yok saçmalık en üst seviyede.

- Gerçekçi savaş atmosferi ve alanı.
    - Fizik efektleri (yıkılma, parçalanma)
    - Araç kullanma (hava, deniz, kara)
    - Ses efektleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Mart 2011; 12:01:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.