Şimdi Ara

Modern Köpek Pansiyonu Uygulamaları

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
26
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Site Tanıtımları >> Modern Köpek Pansiyonu Uygulamaları
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
Mesaj
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.


  Günümüzün şehir hayatında yalnızlaşmakta olan insanların pek çoğunun dostları artık köpekler olmaktadır. Küçük süs köpeklerinden büyük Alman kurduna kadar çok geniş bir konseptte bakılmakta olan köpekler insanlar tarafından sahiplenildiğinde oldukça itaatkâr olmaktadırlar ve sahiplerinden ayrılmayı kabul etmemektedirler. Ancak zaman zaman seyahatler, hastalıklar veya iş görüşmeleri sebebiyle sahipleri köpeklerinden ayrılmak zorunda kaldıklarında köpeklerin barınma ihtiyacı oldukça büyük bir problem olmaktadır. Pek çok toplu taşıma aracında köpekler kabul edilmezken seyahate götürülemeyen köpeklerin çevredeki kişiler tarafından bakılması da kolay iş değildir. Bu noktada günümüzde modern köpek pansiyonu uygulamaları devreye girerek evlerde veya iş yerlerinde bakılmakta olan köpeklerin belirlenmiş olan periyotlarda barınma ihtiyacı karşılanmaktadır.

  Köpek Pansiyonu Hizmetleri Nelerdir?

  Köpeklerin sahiplerinden ayrılması çok zor olduğu için köpek pansiyonu devreye girdiğinde köpeklerin stres yaşamaması için eğitimli olan bakıcılar onlarla ilgilenmektedir. Çünkü köpeklerin en önemli ihtiyacı olan sevginin doğru bir şekilde verilmesi köpeklerin sahiplerinden ayrı kaldığı periyotta büyük bir önem taşımaktadır. Bu noktada deneyimli olan bakıcılar tarafından köpeklerle ilgilenilmekte onların yalnız kalmasına fırsat verilmemektedir. Ayrıca köpeklerin beslenmesi noktasında büyük bir hassasiyet gösterilerek oldukça hijyenik ve doğal olan gıdalar tercih edilmektedir. Ayrıca köpeklerin içme suyu ihtiyacı düzenli bir şekilde takip edilmekte, temiz su ile birlikte takviye yapılmaktadır. Köpeklerin barınma alanlarında da yine maksimum hijyen standartlarına dikkat edilirken onların eğlenebileceği modern oyuncaklarla vakit geçirmelerine fırsat verilmektedir.

  En Ekonomik Köpek Pansiyonu

  Çeşitli sebeplerle sahipleri köpeklerini köpek pansiyonuna emanet ettiklerinde onların güvenliği de oldukça önemlidir. Karınlarının doyması ve temizlik noktasında dikkat edilirken güvenlik bakımından da gerekli olan tedbirler alınmaktadır. Kafeslerinin temizliği günlük olarak takip edilmekte, sürekli olarak köpeklerin göz, kulak ve tırnak temizlikleri yerine getirilmektedir. Bu sebeple siz de köpek bakıyorsanız ve çeşitli sebeplerle köpeğinizden belirli bir periyotta ayrı kalacaksanız kopek-egitimi.com adresine giriş yaparak modern köpek pansiyonu uygulamalarına göz atabilir, kurumun sunmuş olduğu çözümlerden faydalanabilirsiniz. Ancak seyahat planlarınızı gerçekleştirmeden birkaç gün öncesinden telefonla ulaşarak randevu almanız faydalı olacaktır.  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Sohbet
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.