Şimdi Ara

MODERN FİZİK ACİL TAKTİK LAZİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modern fiziğe basliyacam 1 hafta veya 10 günde falan bitirmeyi düşünüyorum nasıl olsa okul yok artık . Asıl soruna gelecek olursak ben genelde dersleri YouTube'dan hallediyorum ama modern fizik için bu kanal bulamadım . Tekno*eme bakıyim dedim 38 videoda anlatmış çoğu eski müfredat . Umut oncule bakayim dedim ne yalan soyliyim modern fizik için yetersiz buldum . Var mı onerebileceginiz kanal ? Siz nasıl hallettiniz ? Bu arada apotemi modern fizik fasikulu de aldım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• 33-34 gün kala şu kardesinize bı tavsiyeyi cok gormeyin biliyorum ki bu forum 70+ ayt netiyle kaynıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe Blake -- 12 Mayıs 2019; 18:23:44 >
  • Sana önerim palme ayt konu anlatımdan çalışmalısın video çok zaman kaybettirir, yada çapın modern fizik fasikülünü almalısın

• Kampus fizik oneririm

• Adım adım fizik diye bir kanal buldum iyi gibi gözüküyor 1-2 gün sonra sonuçları yazmaya gelirim gg

• Kardeşim bence MEB kitabını al hallet kemiksiz. Kanaldan halledicem illa diyorsan sen bilirsin tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben karaağaç Alicam bol örnek çözümlü hem

• meb kitabı al not çıkart üstüne 100 soru çözsen yeter
  • meb kitabı+2 kaynaktan genel soru tarama+fiziklebarıştan varsasoru çözümü
  • Atom fiziğine giriş kısmını Umut hocadan Modern fizik kısmını fiziklebaris kanalından dinleyebilirsin
  • nasıl yaptığımı söyleyim
    fotoelektrik olay mehmet ayber
    atom altı parçacıklar özgür fizikçi + emre çivlik
  • Gayeyyyy G kullanıcısına yanıt
    OLM KARAAGAC NASİL BİSEY HEM ASİRİ GUZel HEM ASİRİ ZOR DENEMELERİNDE DOGRU SAYİLARİM YANLİSLARİN ALTİNDA EZİLİYOR

• fasdsasdas kullanıcısına yanıt
    Fasikülleri? Kullandıklarını varsa özellikle cembersel hareket ve modern fizik tekrarı için almayı düşünüyorum evet doğru yazdım :) tekrar için fasikül almayı planlıyorum konu ve örnek çözüm yerlerine bakicam sadece

• Joe Blake J kullanıcısına yanıt
    Bazıları güya aylardır +70, +75 yapıyor. Hepsini sınavda göreceğiz. Merak etmeyin o kadar kişi çıkmayacak gerçek sınavda, sıralamalar hayli yükselir.
  • Raveen kullanıcısına yanıt
    MEB kitabını pdf vs bulabilir miyim

• PcMert kullanıcısına yanıt
    Ebaya bakın hocam orada olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.