Şimdi Ara

Modern Family (2009) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
510
Cevap
3
Favori
21.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• süper bölümdü. ilk olması apayrı zaten. bravo tüm ekibe.

• Bölüm müthisti. İlk olmasına rağmen çok iyi olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bölüm gerçekten çok başarılıydı . İlk bölüm olmasına rağmen hatasız olması ekibin ne kadar kaliteli olduğunu zaten gösteriyor . İnşallah bu olayı abartmadan tadında arada yaparak devam ettirirler .
  • 6x17 yine süper bölümdü, genelde diziler birkaç sezon geçtiklerinde bozmaya başlarlar.
    Bu dizi tamamiyle kaliteli ve her bölümde bunu gösteriyor.

Drone sahneleri müthişti, özellikle Phil'in havuza düştüğü sahnede sağlam güldürdü
    Luke ise Forrest Gump' a selam çaktığı replikle koparmıştır

Kısacası fenomen diziyi keyifle takip ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkuncand -- 7 Mart 2015; 17:13:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sarıcak arka arkaya izleyebileceğim bir dizi midir arkadaşlar . TBBT den iyimidir . Ben pek begenmiyorum TBBT yi

• sağlam ara verdiler sanırım. yok iki hafta daha
  • 25 Mart'ta yeni bölüm.
  • Üzdü bu ara.
  • Bitmesinde...

Neden ara veriyorlar anlamadım ama, bölümler tek tek mi çekiliyor sezon sezon çekilmiyorda ondan mı acaba?
  • malimalix kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeş. Twitterdan takip ediyorum oyunculardan bazılarını. Setten foto atıyorlar falan filan.

türk dizisi gibi uzun değil malum. bence seneye yaysınlar ara verip böyle daha iyi. 25 bölüm çekip izletseler 4 - 5 ayda beklemek ölüm olur
  • Shameless dizisini severek izliyorum bu diziye de baslamayi dusunuyorum, ayni tarz diziler mi dram ve komedi dengesi, karakterler vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

Shameless dizisini severek izliyorum bu diziye de baslamayi dusunuyorum, ayni tarz diziler mi dram ve komedi dengesi, karakterler vs

20 dakikalık komedi dizisi bu, bence Shameless'dan çok daha iyi bir dizi ama çoğu kişi böyle düşünmüyordur kesin.
  • Dizi 7.sezon onayını aldı.

• Sercann35 kullanıcısına yanıt
    Oh be sonunda beklediğim haber Bu abc çok yavaş kanal valla bu kadar bekletilir mi böyle bir dizinin onayı. Agent Carter'da onay alır umarım.
  • Bu hafta da yine güldürdü zaten bu dizide gülmediğim bölüm hatırlamıyorum cam ve mitch ile öyle bir karakter oluşturmuşlarki adamlar selam verse gülüyorsun zaten.Phill'den bahsetmeme gerek yok sanırım zaten
  • 6*24 (Sezon finali)

Harika bir bölümdü, sezonu çok iyi bitirmişler. uzun zamandır bir bölümde bu kadar çok güldüğümü hatırlamıyorum.

Bölümü beğenmemin en büyük nedeni Phil tabii ki. Gerek robot esprileri gerekse tablet içindeki hal ve hareketleri mükemmeldi, sesinin gidip geldiği yerlerde işin ekstra komik tarafıydı bence.

Andy'nin kız arkadaşı Beth'e de çok güldüm. Kıskanç kız arkadaş sahneleri süperdi.

Haley ve Andy'nin Phil'e birbirleri hakkında söyledikleri ve bölüm sonundaki vedalaşmaları bölümün hüzünlü kısımlarıydı. Bakalım önümüzdeki sezon ikili arasında neler olacak ya da olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 21 Mayıs 2015; 19:16:26 >

• Öncelikle çok güzel bir bölümdü.Ama bir sorum var ya.
    Bu Beth Haley'i gerçekten tehdit ediyor mu yoksa Haley yanlış mı anladı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 22 Mayıs 2015; 2:35:00 >
  • bu dizi innovasion ödülü almalı. hiç taklit ettikleri birşeyde yok ayrıca bunca yenilik yanında.

Phil'in rolü mükemmel olmuş

En beklenesi dizi!
  • @JabbaWockeeZ

Aynen tehdit ediyor hocam. İkili arasındaki konuşmalara bakarsan anlaşılıyor zaten. Bölüm içerisinde Haley'nin bunu anlamayacağını düşünmüştüm ama beni yanılttı.

@ulaslaslas

Phil'in o halini daha önce The Big Bang Theory'de de Sheldon için yapmışlardı. Yaptıklarına tam olarak "yenilik" denemez bu yüzden. Ama bu sezon Apple ürünleriyle yaptıkları bölüm gayet güzeldi ve ilk olmasının yanında gayet başarılıydı. Asıl "yenilik" oydu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 22 Mayıs 2015; 13:35:56 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.