Şimdi Ara

modemlerden şu şekilde faydalanabılır mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    airties rt-205
    PHILIPS SNA6500 (4 çıkışlı)

airties çok güzel çalışıyor ama philips in kablosuz agına sıfre koyamıyorum

*ben bu philips çogaltıcı olarak kullanabılır mıyım.yani modemın rt205 olcak philiplede bilgisayarlara kablolu ınternet gıtmesı saglanacak
    *bulundugum ev ıkı katlı kablosuzla gırdıgım zaman az cekıyor. ben yıne bu philipsi Repeater mantıgında bırsey halıne gıtırebılır mıyım

yoksa bu düşündüklerim çok mu şaçma

• aşgıdaki linkte nasıl yapılacagı yazıyor hocam philips sna 6500 modem için

http://www.r10.net/makale-alimi-amp-satisi-makale-yazarlari/151654-wiriless-modeme-sifre-koymak-resimli.html
  • Hocam EDUPW14 tavsiye ederim yüksek çekim gücü için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

Hocam EDUPW14 tavsiye ederim yüksek çekim gücü için

bu dediğiniz nedir ?
  • EDUP W14 demek istemis arkadasta herkesi kendi gibi illa para harcasin istiyor. kac tane yorumunu okuduysam millete parcalarini sat git ddr3 al demis adam 50 tl butcem var dese de.. al demek sat demek en kolayi...

airties in repeater modu var bildigim kadari ile ama philipste bu mod var mi bilemiyorum. airties icin yer degistirmek yada daha iyi yansima yapabilecegi bir yere koymak en mantiklisi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

EDUP W14 demek istemis arkadasta herkesi kendi gibi illa para harcasin istiyor. kac tane yorumunu okuduysam millete parcalarini sat git ddr3 al demis adam 50 tl butcem var dese de.. al demek sat demek en kolayi...

airties in repeater modu var bildigim kadari ile ama philipste bu mod var mi bilemiyorum. airties icin yer degistirmek yada daha iyi yansima yapabilecegi bir yere koymak en mantiklisi...

öyle dedim zaten ayrı yazınca doğru mu yazmış oldun? Ben allık değil Uzun ömürlü tavsiyeler veririm ve denediğim kesin yöntemleri öneririm kulaktan dolma şeyleri değil.Hala daha DDR2 sistemlere ram önerenler var.Bahsettiğin kişiye 150TL ye sistem yenileme fırsatı olduğunu gösterdim(Çöp bir sisteme yatırım yaptırmadım) EDUPW14 e gelecek olursak usbden bağlanan harici güçlü bir wifi alıcısıdır.Kesinlikle fuzili yatırım değildir.1km çapında AVM varsa internetini kullanabilirsiniz(veya kafelerin)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam degistireyim mi diye sormus mu? adam ram alacagim hangisini alayim demis. ikisinden birini alacak... bu arkadasta elindeki airties a philips i repeater yapacak yada yapmayi deneyecek.. biri 60 tl harcayacak biri para harcamayacak... 1km menzile gerek var mi? bakin bi alt kat 1 km asagida mi? hem philips in hem airties in anten girisleri sokulmuyor bu anteni nasil takacak?

siz sistem tavsiyelerinde daha cok seyler yapabilirsiniz ama burasi teknik yardim. para harcamasina gerek kalmadan olusabilecek cozumler bizim cozumlerimiz...
  • konuyu zor buldum bıraz yukarı cıksın akşam bu mesajı editleyecegım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.