DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Modemin Arayüzüne Bağlanamıyorum
5
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Modemin Arayüzüne Bağlanamıyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      arkadaşlar Yaksu S400 4 port modem var elimde fakat modemin arayüzüne bağlanamıyorum elle ip verdm otomatik aldırmayı denedim fakat olmuyor modeme reset atmayı denedim fakat arkadaki ufak tuşa bastım uzun süre bi değişiklik olmadı farklı ethernet kabloları ilede denedim ewde başka bir modem daha war o modemde erhetnet kabloları çalışıyo modemi yardım edersenz sevinirim

|
      |

• 01 Temmuz 2011 18:18:08
      Arkadasim modemin arkasinda veya kullanim kitabciginda modem arayuzunun adresi yazar ornek: 192.168.1.1

bu adresi ogren sonra internet tarayicisina aynen yaz entere bas arayuzdesin

eger olmuyorsa bir sorun varsa modemi resetle baglandi ayarlarini resetle baglatiyi onara bas sonra tekrar dene.

en son yapacagin is musteri hizmetlerinin ara

• 04 Temmuz 2011 21:06:01 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

Arkadasim modemin arkasinda veya kullanim kitabciginda modem arayuzunun adresi yazar ornek: 192.168.1.1

bu adresi ogren sonra internet tarayicisina aynen yaz entere bas arayuzdesin

eger olmuyorsa bir sorun varsa modemi resetle baglandi ayarlarini resetle baglatiyi onara bas sonra tekrar dene.

en son yapacagin is musteri hizmetlerinin ara

hocam modem arayüzü 192.168.1.1 zaten modemi resetleyemediğimi yukarıya yazmıştm
      |
      |

• Er
      5 Mesaj
      28 Ağustos 2011 02:12:58
      metronetten aldığım kablolu modemi airties rt205 i acses point olarak kullanarak kablosuz bağlana biliyorum. modem ayarlarını bağlantıyı yapan eleman ayarladı şimdi ben modemin arayüzüne giremiyorum. ve cep telefonundan wifi baglantısını yapamıyorum. modemin arayüzüne nnasıl girerim wifi için nasıl bir ayar yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

• Yarbay
      2967 Mesaj
      28 Ağustos 2011 06:04:19
      quote:

Orijinalden alıntı: theidee

metronetten aldığım kablolu modemi airties rt205 i acses point olarak kullanarak kablosuz bağlana biliyorum. modem ayarlarını bağlantıyı yapan eleman ayarladı şimdi ben modemin arayüzüne giremiyorum. ve cep telefonundan wifi baglantısını yapamıyorum. modemin arayüzüne nnasıl girerim wifi için nasıl bir ayar yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

kablolu modemden bağlantısını çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

arkadaşlar foruma çok uzun zamandır giriş yapmadım. cevap veremediğim arkadaşlar kusura bakmasın. ctis bölümüyle ilgili sorularınızı evren.ctis gmail.com eposta adresime gönderebilirsiniz...
    • Er
      5 Mesaj
      29 Ağustos 2011 14:57:39
      quote:

Orijinalden alıntı: SPETNAS

kablolu modemden bağlantısını çıkar.

elbette çıkarıyorum sadece airtiesi takıyorum pc ye ama bi türlü arayüzüne giremiyorum
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
3,422
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.