DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
modemime bağlı bilgisayarları nasıl görürüm ?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
4.645
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Güvenlik Programları >> modemime bağlı bilgisayarları nasıl görürüm ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      861 Mesaj
      23 Mart 2012 19:55:43 Konu Sahibi
      benimle aynı modemden internete bağlanan bilgisayarların ne kadar süredir bağlı oldukları, kullandıkları veri miktarı vb. bilgileri nasıl elde edebilirim ? interneti ortak kullanıyorum ve komşunun ne kadar internet kullandığını bilmek istiyorum

birde kablosuz bağlananlar.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!
    • Yüzbaşı
      861 Mesaj
      24 Mart 2012 13:59:07 Konu Sahibi
      cevap bekliyorum

Soldiers! Don’t give yourselves to brutes, men who despise you and enslave you; who regiment your lives, tell you what to do, what to think and what to feel! Who drill you, diet you, treat you like cattle, use you as cannon fodder!
    • Yüzbaşı
      662 Mesaj
      25 Mart 2012 11:41:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Yippeee

cevap bekliyorum

modem arayuzune girerek bakabilirsin. ben airteis modemden 192.168.2.1 giriyorum 2.2 1.2 gibi değerlerde olabiliyor modeme gore

• Yüzbaşı
      861 Mesaj
      25 Mart 2012 13:39:13 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Alıntıları Göster

modem arayuzune girerek bakabilirsin. ben airteis modemden 192.168.2.1 giriyorum 2.2 1.2 gibi değerlerde olabiliyor modeme gore

nerden görebilirim ? birde direk modemden değil, switch ile ayrılıyor bağlantı.

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      25 Mart 2012 14:33:30
      quote:

Alıntıları Göster

nerden görebilirim ? birde direk modemden değil, switch ile ayrılıyor bağlantı.

modem sende mi?

• Yüzbaşı
      861 Mesaj
      25 Mart 2012 14:38:18 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Alıntıları Göster

modem sende mi?

evet

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      25 Mart 2012 14:52:39
      quote:

Alıntıları Göster

evet

verdiğim ipden gir sanırım lan kismindan bakiyordun. aksam evden girip ayrintili sekilde yazarım.

• Yarbay
      4819 Mesaj
      25 Mart 2012 16:48:48
      Airties modemlerde lan sekmesinden bakiliyor tabii nmap gibi wireshark gibi programlar da kullanilabilir.

|
      |

Sistem 1: Asus Rampage V Extreme-Intel Xeon E5-2630v3-Asus GTX 690-G.SKILL Ripjaws4 DDR4 16 Gb 3000 Mhz@1866 Mhz -Corsair F240-WD Caviar Black 1 Tb-Corsair H100i-Corsair Obsidian 900D-Acer GD245HQ 3D-EVGA SuperNova 1600W G2(ölü)/Corsair HX1000i-Creative ZxR-Corsair K95 RGB-Razer Ouroboros/Corsair M65 Pro RGB-Audio-Technica AD2000X-2*Logitech Z5500+Edifier DA5000 Pro-Logitech G27
      Sistem 2: Asus Rampage IV Extreme-Intel 3930K-EVGA GTX 1080 F.E.-Corsair Vengeance 32 Gb 1600 Mhz -Ocz Vertex 4 256 Gb-Corsair HX850-Corsair H100i-Corsair Obsidian 800D-Asus VG278H 3D-Creative Recon3D Fatal1ty Champion-Creative Fatal1ty MKII-Corsair K95 RGB-Razer Ouroboros-Seagate Barracuda 1.5 Tb-Western Digital Green Point 2 Tb*2-Western Diital Green Point 4 Tb
      Sistem 3: Asus G750JH-Logitech MX Master-Asus Xonar U7 Echelon
    • Çavuş
      49 Mesaj
      27 Mayıs 2014 08:33:44

bu nedir kardeşim interneti kotalı mı kullanıyorsunuz ? adam da para vermiyor mu senin gibi komşum olacağına düşmanım olsun :D .. ben de komşuya veriyorum ama ne kadar kullandı diye sorgulamak aklıma bile gelmedi sadece genel kotayı takip ediyorum akn 50 olduğu için .. :D

|
      |
      ns.xombe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      662 Mesaj
      30 Mayıs 2014 10:00:50
      quote:

Orijinalden alıntı: divisive

bu nedir kardeşim interneti kotalı mı kullanıyorsunuz ? adam da para vermiyor mu senin gibi komşum olacağına düşmanım olsun :D .. ben de komşuya veriyorum ama ne kadar kullandı diye sorgulamak aklıma bile gelmedi sadece genel kotayı takip ediyorum akn 50 olduğu için .. :D

beni niye etiketledin onu anlamadım? vatandaşa yardımcı olmuşum zamanında cevaplayan benim yani. Ayrıca kaç sene geçmiş bide konuyu hortlatıyorsun

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.