Şimdi Ara

Modeme Saldırıyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemime saldırı atılıyor fakat kimin yaptığını bilmiyorum. Ne yapabilirim.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekleme: sadece kablosuz kopuyor lan bağlantısında problem yok.

• SSID yayınını gizlemeyi ve wireless client'lar için de MAC filtresi yazmayı deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

SSID yayınını gizlemeyi ve wireless client'lar için de MAC filtresi yazmayı deneyebilirsiniz.
    Hocam her yolu denedim dediklerinizi yaptım ssid buluyor adam modemin mac adresinden saldırıyor filtre de işe yaramıyor ne yapıcam bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-903B34048

Hocam her yolu denedim dediklerinizi yaptım ssid buluyor adam modemin mac adresinden saldırıyor filtre de işe yaramıyor ne yapıcam bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Selamlar,

Modeme hangi cihazlar bağlı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhuraltan

Selamlar,

Modeme hangi cihazlar bağlı ?

Alıntıları Göster
    4 telefon 1 tablet 1 laptop bağlı. Bug gibi birşey oluyor sanırsam. Çünkü benim telefon ne zaman bağlansa tüm bağlantı kopuyor kablosuzun. Benim telefon bağlanmadan önce diğer cihazlarda kablosuz çalışıyor. Sanırım ya telefon değişeceğim ya da modeme bağlanmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-903B34048

4 telefon 1 tablet 1 laptop bağlı. Bug gibi birşey oluyor sanırsam. Çünkü benim telefon ne zaman bağlansa tüm bağlantı kopuyor kablosuzun. Benim telefon bağlanmadan önce diğer cihazlarda kablosuz çalışıyor. Sanırım ya telefon değişeceğim ya da modeme bağlanmayacağım.

Alıntıları Göster
    Selamlar,

Telefona zararlı bir yazılım bulaşmış olma ihtimaline karşı sıfırlayın ve öyle deneyin.
  • Hocam Wifi'ınızla aynı isimde başka bir wifi çıkıyor mu peki? Eğer çıkıyorsa size Evil Twin Attack yapıyorlardır. Yani linux üzerinden modeminize bağlanan kablosuz cihazların bağlantısı sürekli olarak koparılıp sahte ağa bağlanmanız sağlanarak sahte ağa bağlanmanız durumunda çıkan arayüzde wifi şifrenizi girmeniz istenir. Ama şifreyi girmezseniz bir süre sonra bıkıp vazgeçecek saldırıyı durduracaktır. Tabii benim gibi inatçı değilse Bir keresinde abartıp 1 ay boyunca her gün denemiştim Yanlış anlaşılmasın kullandığımdan değil de zevk için yapmıştım. O inada binince ben de inatlaştım sonuç olarak 1 ay o da uğraştı ben de :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.