Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Modemde media server

1
Cevap
0
Favori
77
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> Modemde media server
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2494 Mesaj

Klasörü açınca

Arkadaşlar bu klasör ne işe yarıyor ? İçinde bulunan klasörler boş ve içine hiç bir şey atamıyorum boş boş duruyor bilgisayarımda.

Nedir nasıl kullanılır bilen arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 30 Haziran 2018; 10:53:55 >

|
      |

Intel 8700K @5.1 GHz || Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 || Gigabyte AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition || G.Skill Trident Z RGB 2x8GB 3200mhz CL14 || Corsair H100i v2 Liquid CPU Cooler || ACER Predator 27" XB271HUA || Samsung 250GB 960 Evo NVMe M.2 SSD || SanDisk Ultra 3D 500GB SSD || Seagate BarraCuda 3TB HDD || Corsair Graphite 780t Full Tower Case || Logitech G710+ || Logitech G903 LightSpeed Wireless Gaming Mouse || Logitech PowerPlay Wireless Charging Gaming Mouse Pad || Creative Sound Blaster Z Sound Card || Logitech Z623 Speaker || Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 headset || TP-Link Archer VR600 v2 VDSL2 Modem || Seasonic Prime 750W Titanium PSU || Schneider APC BX1400U-GR 1400VA UPS

• Binbaşı
      1067 Mesaj
      Modeme flash disk ya da hdd takinca diger cihazlardan (pc, tv vss) film vs izlemek icin diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
paykasa
SEO
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.