Şimdi Ara

Modemde internet var görünüyor fakat ne wifi nede kabloda bağlantı yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, çok tuhaf bir problem yaşıyorum. zaten o kadar tuhaf bir durum ki müşteri temsilcilerinede anlatamıyorum durumu, adamlar "beyefendi internetiniz var" diyor muhtemelen neyin kafasında bu adam diye düşünüyorlardır.

var mıdır bu işi bir bilen, modem arızası değil 3 farklı modem ile denedim sonuç aynı.

Modemde internet var görünüyor fakat ne wifi nede kabloda bağlantı yok

edit:problem vodafonedaymış, 1 hafta internetsiz geçtikten sonra farklı operatöre aktarım yaptım, sorunsuz kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GAT-X105_STRIKE -- 1 Aralık 2017; 9:32:36 >

• Selamlar,

Modemin ışıklarında adsl ve internet yanıyor mu?

ping 8.8.8.8
    pingwww.google.com

Yazıp sonuçlarını atabilir misiniz?

Eğer ışıklar yanıyorsa ve 8.8.8.8 e ping atamıyorsanız muhtemelen kurulum ile alakalı sıkıntı var, adsl kullanıcı adı ve şifre ile tekrardan kurulum yapın ve adsl kullanıcı adı şifreinizin doğru olduğuna emin olun.
  • Modem internet görünüyor yazmışsın ancak windows internet erişimi yok demekte sorunu daha net bir şekilde açarsan yardımcı olalım bu arayüzden pek bişi çıkarmak doğru olmaz. Ag geçidi 192.168.20.8 çok tuhaf geldi bana. Ipleri kendin mi atadın? Yoksa modem mi bu ip sağladı sana. Ayrıca kaç bilgisayardan bağlanıyor modemine akıllı telefon mac windows iphone da dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.