Şimdi Ara

Modemde Herşey Up Görünüyor Ama İnternet Yok! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Turknet yoğunluğu azaltmak için 90 mbps hızı 2 mbps'ye düşürüyor 1-2 haftadır. Video izlemiyorsanız anlamazsınız bile. Hanım online derse girdiğinden sürekli hız testi yapıyorum ben. Modemi resetledim ama gene aynı. Hız düşünce modemi kapatıp açıyorum tekrar 90 mbps-ye çıkıyor ama saatte bir falan 2 mbps'ye düşüyor. Turknet yazılım yapmış galiba. Yoğunluğu kaldıramıyorsanız abone almayın artık. Biz sürekli modemi açıp kapatmak ve online derste kesinti yaşamak zorunda değiliz.

Saat başı çalışan bi job schedule ettiler o zaman büyük ihtimalle.

Fakat bu herkeste yok veya hergün olmuyor.

2 gün önce akşam farklı ilçelerdeki arkadaşlarla kontrol ettik sürekli düşme olmadı.

• Merhaba, gece saatlerinde bazı bölgelerimizde iyileştirme çalışma yapıldığından dolayı kesinti yaşanmıştır. Şu an sorun devam ediyorsa www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • nks0urce N kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak iletebilir misiniz? Teknik uzmanlarımız kontrol ederek bilgi verecektir.
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşanan sorunun çözümü için yerleşik operatör ile iletişim halindeyiz. En kısa süre içerisinde sorunu çözümleyeceğiz.
  • bu aralar bende de sık sık oluyor aynı durum özellikle geceleri, benimki vodafone ama turknet değil...

• Gece aynı olayı bende yaşadım Sancaktepe'deyim bende. Sanırım Pendik Telekom'a bağlı herkeste oldu bu olay. Sabah gelmiş internet fakat hız çok düşmüş. Bina 85mbps destekliyor ve 8snr'de 65mbps civarı alırken şuan 50mbps alıyorum.

Önce bu şekildeyken

Modemde Herşey Up Görünüyor Ama İnternet Yok!

Geceki altyapı çalışmasından sonra bu hale geldi.

Modemde Herşey Up Görünüyor Ama İnternet Yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 11 Aralık 2020; 12:56:18 >

• cimbomlusinan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu www.turk.net/oim sayfamızdan modem buluşması gereken hızda buluşmuyor kaydı açarak iletebilir misiniz? Saha ekipleri kontrol ederek bilgi verecektir.
  • https://forum.donanimhaber.com/bolgemdeki-dun-geceki-altyapi-calismasi-hattimi-alt-ust-etti--146935285

Modem buluşması gereken hız buluşmuyor kısmını bulamadım fakat açılmış kaydım var. Destek Numarası 39350478

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbomlusinan -- 11 Aralık 2020; 17:22:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.