Şimdi Ara

Modem Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Evimde uzun süredir tp link td-w8901g 54mbps modem kullanıyorum. Ancak modemden biraz uzaklaşınca çekim gücü düşüyor başka bir odaya geçsem zor bağlanıyorum. Ayrıca birkaç cihaz aynı anda bağlansa telefon tablet vb. internete girilmez oluyor. 5dbi antenli 300mbps modem alsam çekim gücüm artar mı? Birde şu modemlerden hangisini tavsiye edersiniz? Ya da bu fiyat aralığında sizin tavsiye edebileceğiniz başka model var mı?

EDIMAX
    ZYXEL1
    INCA
    ZYXEL2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AntonChigurh -- 13 Ocak 2017; 22:0:14 >

• Çok sattım çok kurdum bu ürünü hiçbir sorunda yaşamadım tavsiye ederim.

http://www.vatanbilgisayar.com/zyxel-vmg3312-300mbps-vdsl2-vpn-fiber-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html
  • Merhaba,
    Ben de vdsl modem alacağım ama Asus AC52U ve AC68U arasında kaldım. Beklentim bana sorunsuz online oyun deneyimi sunması.
    Modeme 2 pc, 3-4 tane de akıllı telefon bağlanacak.
    Pc'nin birinde genellikle torrent açık olur. Bu durumda diğer pc'de online oyunda sıkıntı yaşatmayacak bir cihaz bakıyorum.
    Açıkçası AC68U bunun için biçilmiş kaftan gibi duruyor ama fiyatı çok pahalı. AC52U'nun ise beklentimi karşılayacağından emin değilim.
    Siz ne dersiniz? Başka önerilere de açığım.
  • by_mami28 B kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmiyorum bu modeli, pişman oldum aldığıma. Reset işleminden sonra splitter olmadan IP bulması 5 dk yı buluyor. Ulaşılabilir max. hız 70 liralık ADSL2 modemden daha az gösteriyor. Download'da bile test ettim. Asus ürünlerine bir göz at.
  • İlk mesajdaki Zyxel'i 1 sene dolduktan sonra şuan çöpe atmayı yada garantiye vermeyi düşünüyorum öyle söyleyeyim. Çok dandik bir modem aşırı da ısınır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.