Şimdi Ara

Modem tavsiye edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bana bi modem önere bilirmisiniz
    Aslında nasıl hangi özellik te modem alacağımi bilmiyorum anlatayım
    Daha önce tt net kullanıyordum iptal ettim yeni bir internet sağlayıcı araştırıyorum
    turknet ıle görüştüm alt yapımı kontrol ettiler 16 mbps dediler ben internetten araştırdım 70 mbps ye kadar destekliyor muş dedim tekrar kontrol ettiler 50 mbps ye kadar alt yapınız destekiyor dediler fibermi dedim alt yapınız fiber i desteklemiyor bu hiper dediler 50 mbps ı gorurmuyum dedim kaçaklar ile biraz düşer dediler ortalama 40 mbps ı görürsün dediler dalgalanmada olurmuş yani tt net bana en fazla 24 mbps vere bilirken alt yapım uygun olmadığı için bunlar doğruyu mu söylüyorlar bide yeni modem almam gerekiyor onlar 180 liraya zte marka zxhnh267n model diye bir modem satıyormuş turk net e gecsemmi gecsem onların modemini mi alsam yoksa bana başka modemmi önerirsiniz
    Birde bizim burda bi yerel şirket var 40 liraya 8 mbps 50 liraya da 16 mbps akk siz veriryorlar 10 lira fazla verip turknet e geçmek daha mantiklimi
    Unutmadan son birşey sorayim ben ip tv kullanıyorum turknet te akışkan bir şekilde izleye bilirmiyim kullanan varsa hem turk net i hemde ip tv i bilgi verirse çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.