Şimdi Ara

Modem Tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BenFero (3 mesaj) Michael Scofield (2 mesaj) selamninja (1 mesaj) awesomeone (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    281 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhabalar
    150 Tl bütçem var aşağıdaki ürünü gözüme kestirdim. İş görür mü ?
    Ping ve kopma olmaması benim için önemli.
    Kablolu olarak kullanılacaktır. Arada telefondan filan bağlanırım diye kablosuz alacağım.
    Bunun yerine şunu al diyeceğiniz bir ürün var mıdır ?
    Şimdiden Teşekkürlerhttp://www.hepsiburada.com/tenda-ac6-3port-wifi-n-1200mbps-ac-router-p-HBV0000090E54?magaza=Hepsiburada

|
    |
  • Yarbay
    2721 Mesaj
    Bu ürün router yalnız, yani modem işlevi görmez, dslden gelen sinyali çözmez. Çözülmüş olan sinyali yönlendirir, çalıştırır sadece. Yani modemin arkasına takılır. İş görür mantığıyla bakarsak gene Tenda'nın V300 ü var.

http://www.sanalmarketim.com/Urun/Tenda-V300-300Mbps-Wireless-N-4-Port-VDSL2-Modem-Router/82068?ref=akakce&v=1.93.7

Bu da işinizi görür.
    |
    |
  • Teğmen
    141 Mesaj
    benim de aynı şeylerden dolayı modeme ihtiyacım var tenda düşünüyordum ama buun vatan dahttp://www.vatanbilgisayar.com/asus-dsl-n16-300mbps-vdsl2-destekli-kablosuz-n-4-port-adsl2-modem.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#yorumlar 150 tl . ikisi arasında kaldım var mı tavsiyesi olan
    |
    |
  • Yarbay
    2721 Mesaj
    N16 yi deneyimlemedim ancak Asus wrt arayuzuyle intersktif bir kullanim sunuyor. Cekim konusunda hangisi memnun eder bilemem. Asus u deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar 2.el vdsl modem almayı düşünüyorum.
    Belirlediğim modeller şunlar
    Zyxel vmg3312-b10b
    Airties 5650tt
    Tplink 9970 (mevcut kullanıdıgım adsl modemim tplink arayüze girmede bazen sorun yaşattığı için tercih etmek istemiyorum açıkcası)

Bu 3 modemin 2.elleri piyasada bir sürü var fiyatları 80-100tl civarı bunlardan hangisini tercih edeyim vdsl bağlantı için ?
    Modem 7/24 saat sürekli açık kalacak. Snr margin değerlerini en yüksekte tutabilecek tam performans sağlayabilecek ve sorunsuz çalışabilecek olması benim için önemli.
    Yukarıdaki modellerden herhangi birini kullanan varsa yorumlarını ve önerilerini bildirebilirse yada bunların haricinde bu fiyat bandında farklı önerebileceği modem varsa nedenleriyle birlikte belirtirse sevinirm.
  • Yüzbaşı
    740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: optimistic1983

Zyxel vmg3312-b10b
    Airties 5650tt
    Tplink 9970 (mevcut kullanıdıgım adsl modemim tplink arayüze girmede bazen sorun yaşattığı için tercih etmek istemiyorum açıkcası)

Bu 3 modemin 2.elleri piyasada bir sürü var fiyatları 80-100tl civarı bunlardan hangisini tercih edeyim vdsl bağlantı için ?
    Modem 7/24 saat sürekli açık kalacak. Snr margin değerlerini en yüksekte tutabilecek tam performans sağlayabilecek ve sorunsuz çalışabilecek olması benim için önemli.
    Yukarıdaki modellerden herhangi birini kullanan varsa yorumlarını ve önerilerini bildirebilirse yada bunların haricinde bu fiyat bandında farklı önerebileceği modem varsa nedenleriyle birlikte belirtirse sevinirm.

Güncel
    |
    |

• Yüzbaşı
    740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: optimistic1983

Zyxel vmg3312-b10b
    Airties 5650tt

Güncel
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant vp
valorant points
bankacılar
takipçi satın al
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,191
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.