Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Modem sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      45 Mesaj
      29 Eylül 2018 21:55:55 Konu Sahibi
      Selam arkadalar bende servis saglayicisin verdiği fiber modem mevcut bu 2 gün önceye kadar düzgün çalışıyordu simdi çalışmıyor sorunu açıklık simdi.modem modelim tp-link td-w9970 modemcmodeli budur.sorunum şudur del ışığı sabitleniyor ama 5 sn sonra geri gidip tekrardan baştan başlıyor devamlı bu şekilde çalışıyor.
      Benim şimdiye kadar denediklerini yazım.
      Splinter yenilendi
      Splinter dan gelen kablo yenilendi.
      Ethernet kablosu yenilendi
      Modem fabrika ayarlarına alınıp tekrardan kuruldu
      Işletim şişiren format ayılıp kuruldu
      Modemi wirelessdan kullandığımda bir sorun yok ne zaman pc ye ethernetle bağlanmak istesem bu sorunu yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratmaske -- 29 Eylül 2018; 22:8:19 >

|
      |

• Yarbay
      8029 Mesaj
      30 Eylül 2018 04:22:24
      Yazılım guncelmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Derdin kendindendir bilmiyorsun, derman yine sendedir görmüyorsun, koskoca alem içinde yerleştirilmiş, sen kendini hala küçük bir şey mi zannediyorsun...
    • Çavuş
      45 Mesaj
      30 Eylül 2018 13:48:41 Konu Sahibi
      Herşey güncel şu anda ne wirelessdan nede kablo ile bağlaamıyorum ışık bir türlü sabitlenmiyo bir sabitleniyor sonra veri alma ışığı çalışmaya başlıyor ve sonra tekrar başa dönüyor bilsem ki eğer modem arızalı gidip alicam yenisini ama emin olamadım için 300 400 tl bayılmak istemiyorum simdi

• Yarbay
      8029 Mesaj
      02 Ekim 2018 21:03:18
      quote:

Orijinalden alıntı: muratmaske

Herşey güncel şu anda ne wirelessdan nede kablo ile bağlaamıyorum ışık bir türlü sabitlenmiyo bir sabitleniyor sonra veri alma ışığı çalışmaya başlıyor ve sonra tekrar başa dönüyor bilsem ki eğer modem arızalı gidip alicam yenisini ama emin olamadım için 300 400 tl bayılmak istemiyorum simdi
      modem almadan farklı bir modemle deneme şansı yokmu
      |
      |

Derdin kendindendir bilmiyorsun, derman yine sendedir görmüyorsun, koskoca alem içinde yerleştirilmiş, sen kendini hala küçük bir şey mi zannediyorsun...
    • Binbaşı
      1492 Mesaj
      03 Ekim 2018 14:06:56
      Airties air 5650 de 1 aydır buna benzer sorun yaşıyorum. İnternetti aşırı zorlayacak bir durum olduğunda (1080p video veya indirme) dsl sönüyor biraz bekliyor ve geri geliyor. Komşu da denedim aynısı oldu. Modemi garantiye gönderdim arıza yok dendi. İnternet firması da bir sıkıntı göremedi. Ortada kaldım. Airtiesi davalık edebilirim.

|
      |

Reklamlar
nice türkiye
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.