Şimdi Ara

Modem sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş superonlinedan çok memnunum 24 mbps vdsl kullanıyorum 23 mbps alıyorum normalde karşılaştığım bir şey değil ama hız iyi şuan. Upload 3'te geziniyor ama olsun bir sıkıntımız yok. Zaten akkde kalkacak sesimizi çıkarmıyoruz. Ancak modem kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir problemim var oyunlarda ping sıkıntısı çekiyorum. Speedtestte 10 ping gözüküyor lole giriyorum 55 ping 49 ping her şey harika ama 5-10 dakikada bir 200 olup düşüyor. Kablo şansım olmadığı için wifi ile bağlanıyorum. Driverlarım güncel onunla ilgili de bir sorun yok. Modemim huawei hg658. İlle kablomu çekmem gerek bu sorunu aşmak için yoksa modemi değiştirerekte bu sorundan kurtulabilir miyim?

Ayrıca superonline'dan faturaya yansıtmalı şekilde modem alabiliyor muyuz?

• Pingi en iyi kablolu düşük tutarsınız daha iyi bir çekim kalitesi ile daha düşük yani kabloluya daha yakın alma sansınız var. Test etmek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Pingi en iyi kablolu düşük tutarsınız daha iyi bir çekim kalitesi ile daha düşük yani kabloluya daha yakın alma sansınız var. Test etmek gerek.

Hocam dediğim gibi hiç bir şekilde kablolu imkanım yok.

Edit: varmıdır en düşük bütçede alabileceğim iyi bir modem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 17 Şubat 2017; 7:59:15 >
  • sorunun cevabını vermişsiniz zaten wifi kaynaklı büyük ihtimal.
  • Kesinlikle Wifi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

http://www.akakce.com/powerline-adaptor/en-ucuz-airties-air-200-fiyati,4255455.html
    bunu incele fiberede geçsen kullanırsın...

Bi dakika abi ciddimisin ??

Şimdi bu adaptör normal prizi ethernete mi çeviriyor???

Ayy değilmiş ya çok sevinmiştim böyle bir şey diye Şimdi anladığım kadarıyla bu wifiyi güçlendiriyor haksız mıyım? İşe yarar mı dersiniz?

Edit2: bi dakika ama ürünün üstünde farklı bir fotoğraf var?

Bu nedir ne işe yarar bi açıklayabilir misiniz size zahmet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litation -- 1 Mart 2017; 15:38:33 >

• powerline elektrik hattı üzerinden internet iletme bir alıcı bir verici ile çalışıyor... http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_a%C4%B1rt%C4%B1es-air-200-200-mbps-power-line-a%C4%9F-adapt%C3%B6r%C3%BC-1114371.html?etcc_med=Price+Search+Engine&utm_medium=pse&utm_source=akakce&utm_campaign=pse&etcc_par=Price+Search+Engine&etcc_cmp=Productlisting&etcc_ori=akakce.com&et_lid=99&et_cid=99&v=1.40.3 wifi kartın 11n yada 11ac değilse 25Mbps üzerini göremezsin... bu aygıtta 200Mbps hızı iletebilme imkanı var... teoride ve pratikte gören olmuş...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.