Şimdi Ara

modem kurulum sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar modemin yerini değiştirdik sonra modemi tekrar açtık artık interneti açtığımızda sayfa görüntülenemiyor diyor sonra modemin kurulum kılavuzuna 192.168.1.1 yazınca ekrana gelecek yere admin şifre admin yazınca modemin bilgileirni göreceksiniz diyo yazıyorum dediği şeyleri yine sayfa görüntülenemiyor diyo sorunu nasıl hallederim yardım edin 4 gündür interneti kullanamıyoum

• şifreni değiştirmediğine eminmisin.
    şifreni değiştirip değiştirmediğini hatırlamıyorsan.modemi resetle ve default şifresiyle modeme tekrar bağlanmayı dene.
  • arkadaşlar lütfn yardım edin kaçgündür uğraşıyorum ama bir türlü internete giremiyom kullanıcı adı ve şifre ekranı gelmiyor
  • yok şifremi değiştirmedim şifremi değiştirmiş olsam bile 192.168.1.1 e girmesi gerekmiyor mu ama yine girmiyor sayfa görüntülenemiyor diyo
  • hııı.bak birinci mesajında anlatım eksikliği var.
    sen şifre gireceğin alanı göremiyorsan.
    1-pc nin ethernet portunu kontrol et.ucu tam girmiş mi?.ışık muhtemelen yanmıyodur şu an.
    aynı şekilde modeme bağladığın ucu da bir kontrol et.yuvasına tam oturmuş mu?.
    2-ki bence MODEMLE BAĞLANTIN YOK.modemle pc arasındaki kabloyu değiştir.ya da yaptırabiliyorsan yeniden uçlarını sonlandır.
  • özür dilerim yanlış anlattıysam ışıklar yanıyo power status birde 1. port yani benim ki ama bir türlü nete giremiyom heralde modem fabrika ayarlarına döndü ama 192.168.1.1 yapınca
    kullanıcı adı ve şifre girmem gerekiyor ama sayfa görüntülenemiyor diyo
  • ya sorunu söleyebilecek yok mu neyse artık yarın yine cafeden girerim nete evde internet var ama kullanamıyorum yardım edecek arkadaşlara tekrar teşekkür ederim
  • jorkayef in dedigi gibi kablolarını bi kontrol et makinanın ethernet yerinde muhtemelen bi ısık yanar ona falan bi bak eger o zamanda 192.168.1.1 adresine baglanamıosan ip adresini aynı bloga çek öle bi dene saçma ama biraz denemede yarar var belki fabrikadan çıkarken dhcp kapalı çıkmıştır.eger yapamassan buradan söle yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyardibi -- 9 Mart 2007; 7:50:53 >
  • Modeminin Markasını Söyle...

ßende Sana Nasıl Kuruluğunun Söyleyecem
  • asus marka 4 girişli ama dediğinizi anlamadım modemi kurma cd si var orada gösteriyor ne yapacağımızı ama modemin ayarlarını gireceğim yerde yani o 192 ile başlayan yere girmek istediğimde sayfa görüntülenemiyor diyor
  • Kurulum İçin Tıkla !

Modeminin Şifreside

192.168.1.1 Adrese Girecen

Kullanıcı Adı: admin
    Şifre: admin

Hadi Kolay Gelsin !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.